Hľadať akcie

Goran Bregović, legenda balkánskej scény

Goran Bregović, legenda balkánskej scény Poznáte Gorana Bregovića? Tento juhoslovanský skladateľ, producent a zberateľ nahrávok world music sa chystá navštíviť Slovenskú a Českú republiku. Poďme si o ňom povedať viac!
14.01.2020

Čo nás čaká a neminie do konca roku 2017!

Čo nás čaká a neminie do konca roku 2017! Letným festivalom a teplým slnečným lúčom je už síce pre tento rok koniec, to ale neznamená, že kultúra sa tiež uložila k zimnému spánku. Prišiel čas divadiel, klubov a halových koncertov!
17.10.2017

Čo si na jeseň nesmiete nechať újsť!

Čo si na jeseň nesmiete nechať újsť! Školské lavice sa pomaly zaplnili študentmi a rovnako tak aj náš jesenný program. Nepremeškaj ani jeden koncert. Jeseň bude totižto plná hudby a zábavy.
04.09.2017

Povedz mi, akú hudbu počúvaš a ja ti poviem kto si

Povedz mi, akú hudbu počúvaš a ja ti poviem kto si S touto vetou ste sa už určite stretli. To, akú hudbu počúvame najradšej, vypovedá veľa o tom, akými osobnosťami sme.Na túto skutočnosť poukazujú aj výskumy, ktoré opisujú ako sa hudobná preferencia spojuje s myslením človeka a jeho pohľadom na svet.
14.08.2017

6 tipov ako si naplno užiť letné festivaly

6 tipov ako si naplno užiť letné festivaly Leto je v plnom prúde a rovnako tak aj letné festivaly. Slnko páli, voda láka a čo by to bolo za léto bez návštevy aspoň jedného festivalu pod šírym nebom. Dnes máme na výber z nespočetného množstva festivalov ako po celej ČR, tak po Slovensku.
01.08.2017

Karel Gott je späť a na jeseň sa môžete tešiť na dva koncerty!

Karel Gott je späť a na jeseň sa môžete tešiť na dva koncerty! Najpopulárnejší český spevák sa vrátil na veľké pódia po zdravotných problémoch a na konci mája vystúpil v pražskom divadle Hybernia, kde sa 850 lístkov stihlo rozobrať do pol hodiny od spustenia predpredaja. Po lete sa tešíme na ďalšie dva koncerty.
19.07.2017

Chinaski vydávajú novú dosku a vyrážajú na turné!

Chinaski vydávajú novú dosku a vyrážajú na turné! Dva a pol roka môže byť poriadne dlhá doba, svoje o tom vedia aj fanúšikovia skupiny Chinaski. Od vydania poslednej dosky Rockfield, ktorá vyšla v októbri 2014, čakali tí najvernejší na novú nálož hitov. A dočkajú sa skoro ... :)
24.03.2017

Anna K. vydáva nový album a chystá tour

Anna K. vydáva nový album a chystá tour Možno ste na vrchlabskú rodačku poslednú dobu narazili skôr v spojitosti s tanečnou televíznou súťažou a určite ste sa pýtali, ako to vyzerá s jej hudobnou kariérou. Máme pre vás samé dobré správy...
15.12.2016

Sme vám bližšie

Sme vám bližšie V posledných týždňoch sme veľa premýšľali. Hľadali sme totiž cestičku, ako sa dostať do maximálnej blízkosti každého z vás. Lenže každá myšlienka mala svoje "ale", až nás napadlo, že bude najlepšie, keď nás nájdete úplne všade.
24.10.2016

The Snuff podpisujú kontrakt so svetoznámym manažérom

The Snuff podpisujú kontrakt so svetoznámym manažérom "Po 30 rokoch v showbiznise si myslím, že som opäť narazil na obrovský talent. Budem rád, keď sa mi podarí zúročiť roky práce s Guns N' Roses a pomôžem týmto chlapcom v hudobnom svete, táto kapela patrí na veľké pódia.", hovorí manažér Doug Goldstein
30.09.2016

TicketLIVE na sociálnych sieťach

TicketLIVE na sociálnych sieťach Majte TicketLIVE stále na očiach! Je nám jasné, že nie každý ma denne čas prechádzať svoje ubľúbené weby, preto vieme, ako sú v dnešnej dobe sociálne siete dôležité. Väčšina ľudí ich má zapnuté každý deň a vďaka tomu má prehľad o aktuálnom dianí.
20.09.2016

Vitajte, sme TicketLIVE

Vitajte, sme TicketLIVE Vážení čitatelia, dovoľujeme si vás privítať na stránkach TicketLIVE. Naším cieľom je podporiť československú kultúru a dať možnosť vám aj vašim priateľom sa baviť, vzdelávať a užívať si.
01.07.2016