Hľadať akcie

Najčastejšie otázky a odpovede:

Je možné zakúpiť u Vás vstupenky na faktúru?
Ano, postup je veľmi jednoduchý. Vytvorte si na našich webových stránkach objednávku s úhradou bankovným prevodom na Vami požadovanú udalosť a následne nám na email info@ticketlive.sk pošlite číslo Vašej objednávky + kompletné fakturačné údaje (tj. subjekt, IČO, DIČ, IČ DPH, celú poštovú adresu). Platnosť rezervácie Vám samozrejme predĺžime tak, aby sa všetko stihlo sprocesovať.
Musím si vstupenky vytlačiť?
Nemusíte, vstupenky stačí ukázať na displeji mobilného telefónu alebo si môžete stiahnuť digitálnu vstupenku YourPass a tou sa preukázať pri vstupe na udalosť. Myslíte prosím na ostatných a majte vstupenky včas pripravené, aby sa pri vstupe na udalosť netvorili zbytočné fronty.
Kde si môžem vstupenky zakúpiť? Kde si môžem vyzdvihnúť rezerváciu?
Vstupenky si môžete zakúpiť jak online u nás na webe, tak tiež na jednom z našich predajných miest. Zoznam všetkých predajných miest nájdete tu. Ak máte vstupenky zarezervované online, môžete si ich tiež vyzdvihnúť na ktoromkoľvek z predajných miest. K tomu Vám postačí číslo Vašej objednávky.
Ako môžem vstupenky zaplatiť?
Vstupenky môžete zaplatiť hneď niekoľkými spôsobmi. Najjednoduchšší a tiež najrýchlejší je online platba kartou, vďaka ktorej Vám prídu vstupenky obrato na email. Možné je samozreje vstupenky zaplatiť aj bankovým prevodom, na predajnom mieste, voucherom Ticketlive, Twisto platbou, Benefity Plus, Sodexo kartou, BENEFITY a.s. alebo pomocou Gallery Beta. U nás si vyberie každý.
Prečo mi nejde zaplatiť vstupenky kartou?
Skontrolujte si vo svojom internetovom bankovníctve, či máte povolené online platby kartou a tiež či máte správne nastavený limit pre tieto platby. Pokiaľ všetko zmienené máte nastavené správne, tak Vám platba bez problémov prejde. Pokiaľ však naďalej s platbou bojujete, na email Vám prišlo potvrdenie Vašej objednávky a v tele emailu stačí kliknúť na Stav objednávky, kde si môžete vybrať inú platobnú metódu.
Ako funguje platba Twisto?
S Twisto účtom môžete nakupovať do vyčerpania svojho limitu a prvý deň nasledujúceho mesiaca Vám príde vyúčtovanie. Na jeho zaplatenie potom máte 15 dní, prípadne si môžete platbu odložiť. Je to veľmi jednoduché a nemusíte s nákupom vstupeniek napr. čakať do výplaty. 
Kde zoženiem voucher Ticketlive a k čomu slúži?
Voucher Ticketlive si môžete zakúpiť u nás na webe a uplatniť ho môžete rok od kúpy na ktorúkoľvek udalosť v predaji na portáli TicketLIVE.
Máte tiež detské vstupné a zľavy pre študentov? 
Pokiaľ nie je v popise udalosti uvedené inak, zľavy pre deti ani študentov na určitú udalosť nie sú poskytované. Zároveň upozorňujeme, že každý návštevník akcie musí mať vlastnú vstupenku.
Kde si môžem kúpiť ŤZP/ŤZPS vstupenky?
Ohľadom ŤZP/ŤZPS vstupeniek sa môžete informovať na emaile info@ticketlive.sk, kde Vám bude zdelená cena týchto vstupeniek. Ku kúpe je potreba sa preukázať (zaslať obojstranný sken) platným ŤZP/ŤZPS preukazom.
Aké veci si nemôžem so sebou vziať na koncert/festival?
Vždy si so sebou vezmite len to najpotrebnejšie, zamedzíte tým frontám a zbytočným problémom na mieste pri vstupe. Na koncert či festival v žiadnom prípade nie je povolené prinášať občerstvenie, dáždniky, stoličky, zvieratá, nože či iné zbrane a omamné látky. Zároveň však toto určuje organizátor, a preto je vždy lepšie navštíviť webové stránky jednotlivých akcií.