Hľadať akcie

Čo vás do konca roka čaká a poriadne zabaví?

Čo vás do konca roka čaká a poriadne zabaví?

Ako už býva zvykom, hudobní umelci vyrážajú na turné, aby vám predstavili nové songy, prepracované show a spoločne s vami si vychutnali tú nenahraditeľnú atmosféru.

 

Už budúci týždeň sa môžete tešiť na Barboru Švidraňovú, ktorá vystúpi s jej kapelou Basie Frank Band v Rock Cafe v Bratislave, kde odznie jej nová vlastná tvorba. 

Počuli ste už o koncertoch HRANA? Tie budú od začiatku októbra až do decembra prebiehať po celom Slovensku. Preto si nenechajte újsť túto udalosť a zažite s priateľmi neopakovateľný večer s hudbou Mareka Brezovského v podaní výnimočných hudobníkov.

Svetovo preslávená a neobyčajne nadaná virtuózka Vanessa Mae pridala na zoznam svojho vypredaného svetového turné tiež Košice. Po dlhých jedenástich rokoch sa 19.októbra 2019 vráti do Steel Arény, ktorú v roku 2008 vypredala do posledného miesta. Preto nezmeškaj jedinečnú príležitosť a zakúp si lístok ešte dnes.

Scooter vám v novembri predvedie naživo svoju veľkolepú svetelnú a pyrotechnickú show. Jednou zo zastávok bola na jar aj vypredaná Bratislava. Poriadnu párty si ale zaslúži aj východ Slovenska, a tak to trojica umelcov rozbalí opäť naplno a svojich fanušíkov rozhýbe tými najslávnejšími hitmi ako Fire, Hyper Hyper atď. Koncert prebehne v košickej Steel Aréne v sobotu 9. novembra o 20.00 hod. Kupujte lístky tu!


Avšak ak preferujete väčšiu pohodu, tak od 6. do 27. novembra si môžete vychutnať v piatich slovenských mestách koncerty Andreja Šebana, nadaného speváka a skladateľa, ktorý tento rok vydal nový trojalbum Triplet.

No a na záver Vám prinášame ešte jednu českú klasiku, a to akustické turné speváka legendárnej skupiny LUCIE, Davida Kollera. V decembri zaznejú jeho songy v komornom akustickom prevedení v Košiciach, Lučenci, Martine, Bratislave, Nitre a Žiari nad Hronom.
Počet vstupeniek je obmedzený kvôli sedeniu, preto sa s ich kúpou radšej poponáhľajte.


Tiež neviete kam skočiť skôr? Táto jeseň bude jednoducho pecka, pretože naživo je to najlepšie!