TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

SCOOTER LIVE IN KOŠICE  K vráteniu peňazí

SCOOTER LIVE IN KOŠICE

Vstupenky na túto akciu vám budú refundované na rovnakom predajnom mieste, kde ste ich zakúpili. Vstupenky uhradené kartou či prevodom vám budú refundované automaticky. Pokiaľ bude vypísaný náhradný termín udalosti, zostávajú zakúpené vstupenky v platnosti.


Dátum: 09. 11. 2019 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Steel Aréna Košice

Účinkujúci: Scooter

Kontakty  www.scootertechno.com


Popis:

Dobrý deň,
práve sme dostali informáciu od usporiadateľa udalosti Scooter - Košice o ďalšom postupe odloženého koncertu

S veľkou ľútosťou a sklamaním vám musíme žiaľ oznámiť, že sa cez komplikované a náročné rokovania nepodarilo nájsť vhodný náhradný termín pre koncert, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť dňa 9. novembra 2019 v košickej Steel Aréne. Z tohto dôvodu sme bohužiaľ nútení koncert zrušiť. Veľmi sa ospravedlňujeme za možné komplikácie, ktoré vám táto situácia spôsobila. Vstupné vám na požiadanie vrátia oficiálni predajcovia, u ktorých ste vstupenky zakúpili. Ďakujeme za pochopenie. Eurostage Promotions s.r.o.”

V prípade, že ste si vstupenky zakúpili na predajnom mieste, tak si už teraz môžete peniaze vyzdvihnúť na tej istej pobočke. Pokiaľ ste si vstupenky zakúpili online s platbou prevodom či kartou, tak nám zašlite čísla vstupeniek (čiarový kód) v odpovedi na tento email či na info@ticketlive.sk
 
Pre navrátenie finančných prostriedkov nás kontaktujte najneskôr do 31.1.2020, inak zaniká nárok na vrátenie peňazí.
 
 
Váš tím Ticketlive