TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

SCOOTER LIVE IN KOŠICE Presunuté!

SCOOTER LIVE IN KOŠICE

Dátum: 09. 11. 2019 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Steel Aréna Košice

Účinkujúci: Scooter

Kontakty  www.scootertechno.com


Popis:

Oznámenie usporiadateľa o odložení koncertu:

S veľkou ľútosťou a sklamaním vám musíme žiaľ oznámiť, že sme museli z neočakávaných organizačných a logistických dôvodov ODLOŽIŤ vystúpenie skupiny Scooter dňa 9. novembra 2019 vo Steel Aréne v Košiciach. NÁHRADNÝ TERMÍN OZNÁMÍME najneskôr 10. decembra 2019. Táto situácia nás veľmi mrzí a budeme sa snažiť vyriešiť ju čo najskôr. 

Veľmi ďakujeme za pochopenie.

 

Scooter sa vracia na Slovensko. V novembri predvedie naživo svoju veľkolepú svetelnú a pyrotechnickú show v Košiciach
 
Pre zvýšený záujem sa koncert presúva do Steel Arény
 
Scooter oslávil 25 rokov na scéne turné s veľkolepou svetelnou a pyrotechnickou show. Jednou zo zastávok bola na jar aj vypredaná Bratislava. Poriadnu párty si ale zaslúži aj východ Slovenska, a tak to trojica umelcov rozbalí opäť naplno a svojich fanušíkov rozhýbe tými najslávnejšími hitmi ako Fire, Hyper Hyper, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud), alebo Move your Ass! 
 

Koncert prebehne v košickej Steel Aréne v sobotu 9. novembra o 20.00 hod. 

Od vydania albumu ACE Scooter nezaháľal. Minulý rok vyšiel dvojalbum Scooter Forever a pred Vianocami prekvapila originálnou úpravou scootrovských hitoviek na albume 100% Scooter Piano Only jedna z najzaujímavejších nemeckých klasických pianistiek mladej generácie - Olga Scheps.

24 hitov v TOP10, 30 miliónov predaných nosičov, 90 zlatých a platinových albumov za predaj, tisíce koncertov po celom svete, desaťtisíce fanúšikov, neustála energia i prepracovaná show s využitím najmodernejšej techniky, v neposlednom rade tiež humor a nadhľad a schopnosť sebairónie. Tým všetkým baví Scooter celý svet už štvrťstoročie.

Scooter vznikli na základoch synthpopovej kapely Celebrate the Nun, v ktorej sa v roku 1986 v Hannoveri zišli H.P. Baxxter (vlastným menom Hans Peter Geerdes) a Rick J. Jordan. V roku 1989 sa stretávajú v Hamburgu s manažérom Jensom Thelom, s ktorým najskôr vytvorili remixovú skupinu Loop a potom v roku 1993 vzniká Scooter. Dobre produkovaný a po všetkých stránkach dotiahnutý projekt mixuje prvky happy hardcore a hard trance a stavia na prepracovanej pódiovej show s radom svetelných a pyrotechnických efektov, a samozrejme na charizme a prejave frontmana H. P. Baxxtera. Typickým sa pre staršie nahrávky Scooteru tiež stalo používanie zmutovaného frekvenčne skresleného hlasu.

Prvým veľkým hitom bol track Hyper Hyper, nasledovali Move Your Ass!, Friends alebo Endless Summer. V roku 1998 vznikol možno najväčší hit kapely How Much Is the Fish?, ktorý sa v Nemecku vyšplhal na 3. pozíciu a dosiahol predaje 250 000 nosičov. Po roku 2000 bodujú skladby ako Nessaja, Ramp! (The Logical Song), Maria (I Like It Loud) alebo The Question Is What Is the Question?

V súčasnej zostave kapely pôsobí s H.P. Baxxterom a jeho dlhoročný spoluhráč,  klávesista Michael Simon a mladý hamburgský muzikant, DJ a producent Etnik

Brány sa otvárajú už o 19.00!

Cena kategórie I - VIP sezení obsahuje:

  • samostatný vstup
  • samostatná šatna
  • soukromý VIP bar