TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Vanessa Mae: Tour 2019 Košice  Už prebehlo


Dátum: 19. 10. 2019 20:00 (open door 19:00) Pridať do Google kalendára

Miesto: Steel Aréna Košice

Účinkujúci: Vanessa Mae

Kontakty  www.laan.ae  FB Event


DO KOŠÍC MIERI FENOMÉN VANESSA MAE

Svetovo preslávená a neobyčajne nadaná virtuózka Vanessa Mae pridala na zoznam svojho vypredaného svetového turné Košice. Po dlhých jedenástich rokoch sa 19.októbra 2019 vráti do Steel Arény, ktorú v roku 2008 vypredala do posledného miesta. So sebou privezie výbornú kapelu, sprevádzať ju bude aj český sláčikový orchester a tiež osem tuzemských vokalistov. Publiku predstaví to najlepšie zo svojej hudobnej kariéry. Hudobný dojem umocní aj vizuálna show, na ktorej sa hudobníčka sama podieľala.

„Zakaždým chcem ukázať, čo všetko dokážu husle. Do Košíc priveziem svoje obľúbené kúsky z minulosti, ale tiež aj niekoľko piesní, ktoré hrám len veľmi vzácne. Teším sa na spoluprácu s českými hudobníkmi. Doporučujem, aby ste sa sústredili aj na ich sóla, pretože to za to vážne stojí.“ hovorí Vanessa Mae, ktorá je preslávená aj tým, že behom show chodí hrať sóla medzi divákov. 

Aj napriek tomu, že sa koncert koná až o pol roka, prípravy sú už v plnom prúde. Hudobníčka je známa precíznosťou a vysokými nárokmi. „Máme za sebou niekoľkoročnú spoluprácu s touto výnimočnou umelkyňou. Je pravdou, že jej požiadavky sú niekedy nad rámec možností, čo sa dá vôbec v našej časti Európy zabezpečiť, ale samozrejme jej pozitívny šarm nás vždy dostane na kolená a celý tím je zakaždým okúzlený jej prítomnosťou v dobách príprav,“ prezrádza promotér koncertu Dalin Vajčner. 

Svojími fúziami klasickej a populárnej hudby oslňuje Vanessa Mae publikum po celom svete. Vďaka nesmiernej popularite predala cez 10 miliónov albumov vo viac ako 100 krajinách sveta. Už v desiatich vystupovala s Londýnskou filharmóniou. Od šesťnástich rokov mieša štýly a ponúka ich s roztomilým úsmevom a šarmom. Vďaka Vanesse Mae mohli milióny fanúšikov MTV objaviť napr. Bachove fugy.

Vanessa Mae, ktorú prestížny časopis People zaradil medzi päťdesiatku najkrásnejších ľudí planéty, patrí k najúspešnejším britským umelcov, ale venuje sa aj športu. Ako lyžiarka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči.

Pre zakúpenie vstupenky ŤZP/P napíšte na info@ticketlive.skvstupenky pre sprievod sú k dispozícii v sekotru B12 v 16. rade.