Hľadať akcie

V Bratislave vystúpi Stu Larsen! Predstaví nové album a privezie hosťa - český objav Thoma Artwaya!

V Bratislave vystúpi Stu Larsen! Predstaví nové album a privezie hosťa - český objav Thoma Artwaya!

Známy kočovný folkový hudobník a austrálsky pesničkár Stu Larsen vystúpi už 18. októbra v bratislavskom klube Fuga. Stu sa dostal do povedomia v roku 2014, keď sa zrodil jeho album Vagabond.

 

S týmto albumom absolvoval veľké celosvetové turné a získal si tak medzinárodné uznanie. V lete 2017 však vydal nové album s názvom Resolute, z ktorého songy určite zaznejú 18. októbra na bratislavskom koncerte vo Fuge.

Album vznikal na rôznych miestach po celom svete, od chaty v Škótsku, apartmánu v Španielsku či starého armádneho bunkru v jeho rodnej Austrálii. Stu Larsen sa ním snaží povedať dôležitú vec: “Verím, že každý môže...". "Často jednoducho akoby vypneme a dosť nepremýšľame. Dúfam, že tieto pesničky môžu v ľuďoch rozžiariť niečo pozitívne.


Žite jednoducho. Nerobte si starosti pokiaľ máte nejaké excesy. Dúfam, že sa všetkým bude nový album veľmi páčiť.” To sú slová zcestovaného austrálskeho pesničkára Stu Larsena. Ten sa slovenskému publiku predstavil už v úlohe predskokana, keď vystúpil v bratislavskej Starej Tržnici po boku svojho priateľa - o niečo slávnejšieho Passengera.

V súčasnosti žije Stu Larsen na cestách. Tohto kočovného hudobníka môžete nájsť niekde medzi jeho rodnou Austráliou, Španielskom alebo Japonskom. Pokiaľ sa nezoberie a nevyrazí do ďalšieho cieľa. Stu Larsen je pesničkárom z rodu skutočných a nefalšovaných tulákov! Novodobý beatnik a hipík klasického strihu. Teda žiadny salónový imageman!

Stu si so sebou ako hosťa privezie český objav Thoma Artwaya, ktorému nedávno vyšiel jeho debutový album s názvom Hedgehog.

Stu Larsen nemá stálu adresu, žiadnu prácu, len túžbu rozprávať príbehy a svoju gitaru!

A to si rozhodne nemôžete nechať ujsť! Pre bližšie info mrknite sem :).