TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CHINASKI TOUR 2020 - Liberec  V predaji


Dátum: 28. 11. 2020 20:00 (open door 18:30) Pridať do Google kalendára

Miesto: Home Credit Arena (Liberec)

Účinkujúci: Chinaski, IMT Smile

Kontakty  www.chinaski.cz  Facebook  Instagram


Popis:

Jedna z najpopulárnejších českých kapiel Chinaski vydáva jedenáste radové album a vyráža za fanúšikmi do hál po celej zemi. Pôjde o jediné exkluzívne koncerty v roku 2020 k novému albumu. Očakávaná nahrávka, ktorú hudobníci okolo speváka Michala Malátneho natočili prvý raz v novej zostave, dostala symbolický názov 11. Album je v digitálnej podobe automaticky súčasťou každej zakúpenej vstupenky! A navyše Chinaski na to nebudú sami, pozvali si aj skvelú slovenskú kapelu IMT Smile, s ktorou je spája dlhoročné priateľstvo a tiež niekoľko spoločných piesní, takže sa tešte na tri hodiny tej najlepšej muziky!

Meet & Greet:

  • vstupenka na koncert (na sedenie na Tribúne 120) 
  • stretnutie s kapelou Chinaski na 20 minút
  • súkromný mini koncert pred hlavným koncertom v zákulisí plus darček od kapely
  • obmedzená kapacita na každý koncert 20 kusov
  • prednostné odbavenie

Chinaski svoju pozíciu jednej z najúspešnejších českých kapiel potvrdí v roku 2020 na halovom turné, pri ktorom vyráža do OstravyOlomoucaBrnaTřebíčeČeských BudějovicPardubicJičínaLiberca a Prahy (2. 12. 2020 a 3. 12. 2020). Okrem toho v rámci turné plánujú symbolický koncert v Jičíne, ktorý sa odohrá vo výročniý deň – 26. novembra, presne 25 rokov od krstu prvého albumu, ktorý prebehol práve v domácom meste.

Napriek tomu, že Chinaski tento rok oslávia štvrťstoročie od koncertného krstu prvého albumu a počas natáčania desiatich radových nahrávok vyskúšali snáď všetky možné štúdia a producentov, tak ako tentokrát, zatiaľ nikdy nepracovali. „Väčšina pesničiek vznikla po koncerte v šatni. Len tak na akustických gitarách, z čistej radosti, že sme spolu. Má teda kapelového a večierkového ducha. Myslím, že je to naše najsilnejšie album a mám z neho veľkú radosť. No a s novou doskou je na čase, aby sme sa za vami vydali do veľkých hál. A nebudeme na to sami, vystúpi s nami aj skvelá slovenský kapela IMT Smile.“ hovorí spevák Michal Malátný.


Dostupné vstupenky      28.0 EUR        30.0 EUR        34.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny Státie.

1   Dospelý: [Stání]

Dospelý
Meet & Greet
Rodina (2+1)
Rodina (2+2)
Rodina (2+3)
Rodina (2+4)
Rodina (1+1)
Rodina (1+2)
Rodina (1+3)
Rodina (1+4)

 

Merchandise