TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Vanessa Mae: Tour 2019 Ostrava  Už prebehlo


Dátum: 15. 10. 2019 20:00 (open door 19:00) Pridať do Google kalendára

Miesto: Ostravar Aréna

Účinkujúci: Vanessa Mae

Kontakty  www.iime.co.uk  FB Event


Popis:

DO OSTRAVY MIERI FENOMÉN VANESSA MAE

Svetovo preslávená a neobyčajne nadaná virtuózka Vanessa Mae pridala na zoznam svojho vypredaného svetového turné Košice. Po dlhých jedenástich rokoch sa 15.októbra 2019 vráti do Ostravar Arény, ktorú v roku 2010 vypredala do posledného miesta. So sebou privezie výbornú kapelu a doprovodí ju aj český smyčkový orchester a osem tuzemských vokalistov. Publiku predstaví to najlepšie zo svojej hudobnej kariéry. Hudobný dojem umocní aj vizuálna show, na ktorej sa hudobnica sama podieľa.

Zakaždým chcem ukázať, čo všetko dokážu husle. Do Košíc priveziem svoje obľúbené kúsky z minulosti, ale tiež aj niekoľko piesní, ktoré hrajem len vzácne. Teším sa na spoluprácu s českými hudobníkmi. Doporučujem, aby ste sa sústredili i na ich sóla, pretože to za to vážne stojí.“ hovorí Vanessa Mae, ktorá je preslávená aj tým, že behom show chodí hrať sóla medzi divákov. 

Aj napriek tomu, že sa koncert koná až za pol roka, prípravy sú už v plnom prúde. Hudobnica je známa svojou náročnosťou a precíznosťou. „Máme za sebou niekoľkoročnú spoluprácu s touto výnimočnou umelkyňou. Je pravdou, že jej požiadavky sú niekedy nad rámec možností, čo sa dá vôbec v našej časti Európy zabezpečiť, ale samozrejme jej pozitívny šarm nás vždy dostane na kolená a celý tím je zakaždým okúzlený jej prítomnosťou v dobách príprav,“ prezrádza promotér koncertu Dalin Vajčner. 

Svojími fúziami klasickej a populárnej hudby oslňuje Vanessa Mae publikum po celom svete. Vďaka nesmiernej popularite predala cez 10 miliónov dosiek vo viac ako 100 zemí sveta. Už v desiatich vystupovala s Londýnskou filharmóniou. Od šestnástich rokov mieša štýly a ponúka ich s roztomilým úsmevom a šarmom. Vďaka Vanesse Mae mohli milióny fanúšikov MTV objaviť napr. Bachove fugy.

Vanessa Mae, ktorú prestížny časopis People zaradil medzi päťdesiatku najkrásnejších ľudí planéty, patrí k najúspešnejším britským umelcov, ale venuje sa aj športu. Ako lyžiarka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči.

Pre zakúpenie vstupenky ŤZP/P napíšte na info@ticketlive.sk