TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Vanessa Mae: Tour 2019 Brno  Už prebehlo


Dátum: 16. 10. 2019 20:00 (open door 19:00) Pridať do Google kalendára

Miesto: DRFG Arena Brno

Účinkujúci: Vanessa Mae

Kontakty  www.iime.co.uk  FB Event


Popis:

O VANESSU-MAE MAJÚ ČEŠI ZÁUJEM. K PRAHE A OSTRAVE PRIDÁVA TENTO ROK I KONCERT V BRNE

Svetovo preslávená a neobyčajne nadaná virtuózka Vanessa-Mae si svojim umením podmanila české publikum. Nebývalý záujem o jej koncerty prinútil management pridať k jesenným halovým vystúpeniam v Prahe a Ostrave i brnenskú zastávku. Vannesa-Mae tak v rámci svojho svetového turné zahraje 16. októbra i v DRFG Arene v Brne, ktorú pred tromi rokmi vypredala. So sebou privezie výbornú kapelu a doprovodí ju aj český smyčkový orchester a osem tuzemských vokalistov. Hudobný dojem umocní aj vizuálna show, na ktorej sa hudobnica sama podieľa. Vstupenky sú k dostaniu v sieti TicketLIVE. Záujemci o VIP vstupy tak majú možnosť vyraziť na umelkyňu do moravskej metropole. Tieto lístky sú už v Prahe aj Ostrave vypredané.

Po obrovskom záujmu o vstupenky na koncert Vanessy-Mae v Ostravar Aréne a O2 arene pridávame koncert tiež v Brne. Už teraz je isté, že Ostrava a Praha neuspokojí nápor fanúšikov. Cena za vstupenky začíná na 790 korunách a končí na 2490 korunách za prvý rad pod pódiom, kam umelkyňa rada behom koncertu chodí hrať medzi fanúšikov,“ hovorí promotér koncertu Dalin Vajčner.

Vanessa-Mae sa na české koncerty teší. Zakaždým chcem ukázať, čo všetko dokážu husle. Do Košíc priveziem svoje obľúbené kúsky z minulosti, ale tiež aj niekoľko piesní, ktoré hrajem len vzácne. Teším sa na spoluprácu s českými hudobníkmi. Doporučujem, aby ste sa sústredili i na ich sóla, pretože to za to vážne stojí.“ hovorí Vanessa-Mae.

Aj napriek tomu, že sa koncert koná až za pol roka, prípravy sú už v plnom prúde. Hudobnica je známa svojou náročnosťou a precíznosťou. „Máme za sebou niekoľkoročnú spoluprácu s touto výnimočnou umelkyňou. Je pravdou, že jej požiadavky sú niekedy nad rámec možností, čo sa dá vôbec v našej časti Európy zabezpečiť, ale samozrejme jej pozitívny šarm nás vždy dostane na kolená a celý tím je zakaždým okúzlený jej prítomnosťou v dobách príprav,“ prezrádza promotér koncertu 

Svojími fúziami klasickej a populárnej hudby oslňuje Vanessa Mae publikum po celom svete. Vďaka nesmiernej popularite predala cez 10 miliónov dosiek vo viac ako 100 zemí sveta. Už v desiatich vystupovala s Londýnskou filharmóniou. Od šestnástich rokov mieša štýly a ponúka ich s roztomilým úsmevom a šarmom. Vďaka Vanesse Mae mohli milióny fanúšikov MTV objaviť napr. Bachove fugy.

Vanessa Mae, ktorú prestížny časopis People zaradil medzi päťdesiatku najkrásnejších ľudí planéty, patrí k najúspešnejším britským umelcov, ale venuje sa aj športu. Ako lyžiarka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči.