Hľadať akcie

LORDI | Divadelný Hronsek 2023  V predaji


Dátum: 29. 06. 2023 21:00 (vstup návštevníkov do areálu od 19:00 hod.) Pridať do Google kalendára

Miesto: Vodný hrad Hronsek

Kontakty  www.vodnyhradhronsek.sk  FB Vodný hrad Hronsek


Po úspešnom  uvedení našej Shakespearovky Rómeo a Júlia sme pripravili I. ročník podujatia Divadelný Hronsek - 6 kultúrno-spoločenských večerov, návšteva kvalitného divadla s prehliadkou Hlavného objektu kaštieľa Vodný hrad, výstavy "História divadla a divadelníctva v Banskej Bystrici" a občerstvením. Výstava je pripravená v spolupráci so Štátnym archívom Banská Bystrica.

 

Škandalózna salónna komédia LORDI vznikla na základe objavenej korešpondencie Oscara Wilda a jeho priateľa Robbieho Rossa, z konca 19. storočia. Pôvodne rozpísaná, zároveň nedokončená a zabudnutá dramatická hra zobrazuje troch mužov anglickej aristokracie, ktorí si za svoje sexuálne dobrodružstvá s londýnskymi dámami systematicky udeľujú červené a čierne body až dovtedy, kým sa nenarušia pravidlá tajnej hry..

V úlohách lordov sa predstavia: Maroš Kramár, Jozef Vajda a Peter Šimun + sluha.


Cena vstupného obsahuje občerstvenie na nádvorí, prehliadku kaštieľa a výstavy História divadelníctva v Banskej Bystrici v čase od 19:00 – 20:45 hod., posledný vstup o 20:30 hod. 

NOVINKA: Organizátor pre držiteľov vstupeniek zabezpečil prehliadku artikulárneho kostola v Hronseku, ktorý je zaradený v zozname UNESCO. V prípade vášho záujmu o prehliadku, brány kostola máte otvorené v čase od 18:00 - 19:00 hod. Vstup je zahrnutý v cene vstupenky na predstavenie. Parkovanie je zabezpečené v areáli Vodného hradu.

Dostupné vstupenky      35.0 EUR        35.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý

  • Dĺžka predstavenia: 105 min bez prestávky
  • Odporúčaný vek: od 15 rokov
  • Zľava: ZŤP imobilný + 1 osoba doprovod zdarma
  • Sedenie: Šachovnicové, stoličky umiestnené na teréne, ktorý bude prekrytý kobercom
  • Návštevníkom odporúčame: oblečenie prispôsobiť počasiu, priniesť deky, pršiplášte