TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

David KOLLER na zámku  V predaji


Dátum: 23. 08. 2021 19:30 Pridať do Google kalendára

Miesto: Šimák Zámok Pezinok (nadvorie)

Účinkujúci: David Koller

Kontakty  www.palacearthotel.sk


DAVID KOLLER – FRONTMAN skupiny LUCIE odohrá EXKLUZÍVNY AKUSTICKÝ KONCERT na zámku v PEZINKU.

Spevák legendárnej skupiny LUCIE sa vracia na Slovensko s akustickou gitarou a svojím Kollerbandom. Exkluzívny letný akustický koncert odohrá David Koller na 800. ročnom zámockom nádvorí na zámku v Pezinku! 

LUCIE po minule roky  plnila štadióny od Prahy po Košice. Po úspešnom návrate na veľké pódiá získala tiež ocenenie Anděl za svoj nový album Evolucie. David Koller však nie je muzikant, ktorý by si teraz pokojne sadol a užíval slávu. So svojím synom Adamom Kollerom na bicích a ostatnými členmi Kollerbandu sa vracia na Slovensko zahrať všetky svoje hity ako Chci zas v tobě spát, Amerika, či Recidiva v komornom akustickom prevedení.

Akustický koncert je výhradne na sedenie. „Mám rád, keď koncert odsýpa, čas je drahý. Už som si niekoľkokrát overil, že poslucháči to majú rovnako nastavené ako ja, rozprávanie ich skôr unavuje. Na koncert si prídu odpočinúť, počúvať pesničky, zabudnúť na okolie a problémy,“ dodal spevák.

Počet vstupeniek je obmedzený kvôli sedeniu, preto sa s ich kúpou radšej poponáhľajte.

Koncert sa uskutoční na nádvorí zámku z 13. storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 17:00, ale pred predstavením môžete prísť na prehliadku zámku, Galérie umeleckého skla, Pállfyho expozícií a múzea. Takisto Vás radi privítame v našom Zámockom vinárstve a v Palffy restaurant. Na výbornú večeru odporúčame navštíviť Zámockú viechu.

Možnosť zakúpenia zvýhodneného ubytovania v zámockých izbách s raňajkami na 1 noc, vstup do Wellness&SPA, a fľaša vína. Vypočujte si komorný koncert pod holým nebom a užite si zámok s vínom a wellness. Strávte u nás noc na vynikajúcom koncerte. Viac info: E: hotel@zamokpezinok.sk / T: 033/798 90 00

  • Open bar na nádvorí / drinky večera
  • Zámocká viecha – reštaurácia
  • Zámocké vinárstvo
  • Palffy restaurant


Dostupné vstupenky      45.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Regular