Hľadať akcie

David Koller | Košice  V predaji


Dátum: 18. 11. 2023 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Kunsthalle / Hala umenia Košice

Účinkujúci: David Koller

Kontakty  www.davidkoller.cz  Facebook  Instagram


David Koller, charizmatický a všestranný hudobník, ale najmä autor nesmrteľných hitov ako Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, či Černí andělé vyráža so svojou skvelou kapelou na jesenné slovenské turné.

Spoločne predstavia divákom posledný, kritikmi a fanúšikmi oceňovaný album LP XXIII, ktorý vyšiel na jar tohto roku a viacero skladieb môžete poznať aj zo slovenského rádiového éteru. Priestor však dostanú samozrejme tiež najväčšie hity, ktoré zložil počas svojej bohatej sólovej kariéry, ako aj so skupinou Lucie.

Koncertné zastávky jesenného turné:

  • 5. október 2023 – Žilina, Dom odborov
  • 6. október 2023 – Bratislava, Majestic Music Club
  • 7. október 2023 – Sliač - Kúpele, Kino Palace
  • 18. november 2023 – Košice, Kunsthalle

O svojom najnovšom albume David povedal: „Pôvodne sme iba skladali pesničky a nevedeli sme, že ich bude až toľko. Preto sme ich postupne vydávali na streamovacích platformách spolu aj s videoklipmi, až som na to zohnal peniaze a rozhodli sme sa ich vydať na jednom nosiči ako album.“ Pri tvorbe opäť spolupracoval s mnohými známymi textármi a hudobníkmi ako Jáchym Topol, Marek Rakovický, Oliver Fillner či zosnulý Michal Ambrož, s ktorým dlhé roky pôsobil aj v kapele Jasná Páka.

Tieto koncerty prinesú spojenie energických piesní z jeho posledného albumu, ale aj z ikonických hitov, ktoré sú úspešné už po celé desaťročia. Fanúšikovia tak môžu zaručene očakávať nezabudnuteľný večer plný skvelej hudby a emócií.


Dostupné vstupenky      49.0 EUR        45.0 EUR        39.0 EUR        35.0 EUR        29.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý