Hľadať akcie

David Koller | Bratislava TERMÍN V RIEŠENÍ


Dátum: TERMÍN V RIEŠENÍ Pridať do Google kalendára

Miesto: Majestic Music Club Bratislava

Účinkujúci: David Koller

Kontakty  www.davidkoller.cz  Facebook  Instagram


Vážení fanúšikovia Davida Kollera. Na koncerty v Bratislave, Žiline a Sliači sme sa všetci veľmi tešili, avšak s poľutovaním vám oznamujeme, že z technických príčin musia byť koncerty presunuté. Aktuálne riešime náhradné termíny, ktoré oznámime v krátkom čase. Vstupenky zostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena. Ak vám nový termín nebude vyhovovať, vstupenky budete môcť vrátiť. Informácie k spôsobu vrátenia budú komunikované spolu s novými termínmi.

David Koller, charizmatický a všestranný hudobník, ale najmä autor nesmrteľných hitov ako Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, či Černí andělé vyráža so svojou skvelou kapelou na jesenné slovenské turné.

Spoločne predstavia divákom posledný, kritikmi a fanúšikmi oceňovaný album LP XXIII, ktorý vyšiel na jar tohto roku a viacero skladieb môžete poznať aj zo slovenského rádiového éteru. Priestor však dostanú samozrejme tiež najväčšie hity, ktoré zložil počas svojej bohatej sólovej kariéry, ako aj so skupinou Lucie.

O svojom najnovšom albume David povedal: „Pôvodne sme iba skladali pesničky a nevedeli sme, že ich bude až toľko. Preto sme ich postupne vydávali na streamovacích platformách spolu aj s videoklipmi, až som na to zohnal peniaze a rozhodli sme sa ich vydať na jednom nosiči ako album.“ Pri tvorbe opäť spolupracoval s mnohými známymi textármi a hudobníkmi ako Jáchym Topol, Marek Rakovický, Oliver Fillner či zosnulý Michal Ambrož, s ktorým dlhé roky pôsobil aj v kapele Jasná Páka.

Tieto koncerty prinesú spojenie energických piesní z jeho posledného albumu, ale aj z ikonických hitov, ktoré sú úspešné už po celé desaťročia. Fanúšikovia tak môžu zaručene očakávať nezabudnuteľný večer plný skvelej hudby a emócií.


Dostupné vstupenky      59.0 EUR        49.0 EUR        39.0 EUR        35.0 EUR        29.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

V.I.P. sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej V.I.P. zóny (v cene je pohodlné voľné sedenie za stolmi s najlepším výhľadom v klube, samostatné WC, fajčiarska miestnosť, vlastný bar, jednoduché občerstvenie).

1   Dospelý: [V.I.P.]

Dospelý