TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CIBULA FEST 2019  V predaji


Dátum: 18. - 20.07.2019

Miesto: Letisko Holíč

Žánre: Pop (Hudba) , Pop (Ostatné) , Pop (Top Akcie) , Pop (Festival) , Ska (Hudba) , Ska (Ostatné) , Ska (Top Akcie) , Ska (Festival) , Reggae (Hudba) , Reggae (Ostatné) , Reggae (Top Akcie) , Reggae (Festival) , Heavy Metal (Hudba) , Heavy Metal (Ostatné) , Heavy Metal (Top Akcie) , Heavy Metal (Festival) , Rock (Hudba) , Rock (Ostatné) , Rock (Top Akcie) , Rock (Festival)

Účinkujúci: KryštofPolemicDerešQueenie

Kontakty  www.cibulafest.eu


Popis:

11. ročník CIBULA FESTu zverejňuje meno prvého headlinera!

Najväčší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest, ktorý už tradične hostí najväčšie hudobné hviezdy z oboch brehov rieky Moravy, hlási prvého headlinera pre nový ročník. Bude ním kapela Kryštof, ktorá sa vracia na festivalové pódiá a jediný slovenský koncert odohrá v pohraničnom pásme na letisku v Holíči počas víkendu 18. – 20. júla

Česká kapela Kryštof v minulom roku vypredala svoj výročný a jedinečný koncert na pražskom Strahove. Svoju 25-ročnú existenciu oslávili pred 70-tisíc fanúšikmi. Jedna z najväčších českých skupín súčasnosti na čele s Richardom Krajčom sa v budúcom roku predstaví na Slovensku len jeden jediný raz. A ten odohrajú na 11. ročníku Cibula Festu. “Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sa kapela Kryštof opäť objavila na Cibula Feste. Konečne to vyšlo a tešíme sa, že fanúšikom, ktorí si ho už dlho žiadali, môžeme vyhovieť,” prezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka. Na festivalovú sezónu sa teší aj samotný Richard Krajčo. “Po viacročnej odmlke sa na jedno leto vraciame do festivalového prostredia. A privezieme kúsok strahovskej šou ktorá na rozdiel od táborákového prostredia KryšfofKempov ponúkne náš koncert na veľkých pódiách s masívnym ozvučením, špeciálne upravenou svetelnou scénou, podporenou animáciami na led obrazovkách a ďalšími efektmi. To všetko, samozrejme, v rozbehnutom a energickom festivalovom sete,” prezradil frontman kapely. 

Okrem comebacku skupiny Kryštof na Cibula Feste bude na festivale opäť poriadna dávka slovenských top kapiel. Ďalšou z ohlásených je tiež slovenská ska a reggae kapela Polemic a na svoje si prídu aj fanúšikovia kapely QUEEN, keď sa na hlavnom pódiu predstaví jedna z najuznávanejších tribute skupín na svete – QUEENIE – World Queen Tribute Band, ktorá na Cibula Feste vystúpila už v roku 2017. Program festivalu príde podporiť i slovenská kultová kapela DEREŠ, ktorá sa stala známou v rokoch 1987-1990 hlavne rockovými hitmi Na panské a Zlatý vek, začiatkom 90. rokov patrila medzi najúspešnejšie formácie na Slovensku.

Festival si aj v budúcom ročníku zachová svoju multižánrovosť a multigeneračnosť. Pre mladých sa opäť pripravuje Cool Aréna, ktorá je na festival už osvedčenou zárukou zábavy pre mladých s renomovanými dídžejmi či hip hopom a reggae. Organizátori festivalu však chystajú aj ďalšie nové prekvapenia, či už v podobe viacerých zvučných mien účinkujúcich, sprievodných aktivít, súťaží, atrakcií a letných aktivít. 

Aktuálne sa do predaja dostávajú limitované vstupenky za zvýhodnenú cenu, len v sieti TicketLive

Viac informácií, ktoré budú postupne ešte pribúdať, je možné nájsť na www.cibulafest.eu

VIP PASS obsahuje:

  • Parkovanie u VIP brány zdarma.
  • Vstup bez čakania cez VIP bránu.
  • Splachovacie NONSTOP udržiavané WC.
  • Pohyb vo VIP zóne s prechodom do areálu vedľa hlavného stage.
  • Vo VIP stane budú alkoholické nápoje, nealko nápoje/pivo/kofola/káva/
  • Všetky alkoholické a nealkoholické nápoje budú spoplatnené za výhodnejšie ceny ako v areály festivalu v pohodlí a bez čakania v radách.
  • Občerstvenie formou bufetových stolov dva krát denne ZDARMA.

Žiadame držiteľov VIP vstupeniek o nahlásenie min. 10 dní pred festivalom na info@cibulafest.sk

Deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup Zdarma.

Pre deti od 6 do 12 rokov platí 50% zľava na mieste z aktuálnej ceny na mieste. (v prípade vyžiadania je treba predložiť doklad o veku dieťaťa – zdravotný preukaz)

ZŤP = Cena na mieste: / štvrtok 20 EUR / piatok 25 EUR / sobota 20 EUR / trojdenná 35 EUR

ZŤP S = Zľava na mieste 50% z aktuálnej ceny na mieste ( v predpredaji sa nedá zakúpiť.)

ZŤP S vozičkár - sprievodca má nárok na zľavu 50% z aktuálnej ceny na mieste.

Vstup do areálu festivalu je povolený iba s platným preukazom ZŤP-S, v ktorom sa definuje, že osoba potrebuje mať so sebou sprievodcu.

Vstup je povolený len v sprievode uvedenej osoby, samostatný vstup pre sprievodcov nie je možný.

 


Dostupné vstupenky

Regular (Trojdňová vstupenka)

1   Dospelý: 35.0 EUR [Regular ]

Cena na mieste: Dospelý 49.0 EUR


VIP PASS (VIP trojdňová vstupenka)

1   V.I.P.: 99.0 EUR [VIP PASS ]

Dospelý
V.I.P.
zdieľajte
Twitter Facebook