Hľadať akcie

TRILOGIC OPENING SHOW  V predaji


Začiatok: 26.07.2024 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Fabrika, Industry Event Hall Partizánske

Kontakty  Facebook  Instagram


Calling all ravers!!💯🔥🫂

🔥TRILOGIC OPENING SHOW🔥 je udalosť, ktorú jednoducho nesmieš zmeškať! Počas letných mesiacov ťa na dvoch stage-och zavedieme do sveta Drum and Bassu, temného Neurofunku a House-u, ako správneho fanúšika/čku elektronickej hudby, do srdca Partizánskeho s nikým iným ako 🤯

🔥Koven🔥 – na čele s kráľovnou Drum and Bass žánru osobne! Katie a jej jedinečné energické sety doplnené o silné vokály ťa zaručene dostanú do varu. Jej živé vystúpenia sú dych berúce a nikdy ich nemáme dosť! Spolu s producentom Maxom sú tvorcami hitov ako 'Hooked', 'Butterfly Effect', 'Good Enough' či 'Chase The Sun' a mnoho ďalších!

🔥MOB TACTICS & COPPA🔥( Viper, Eatbrain)– Majstri v neurofunku nám ukážu, čo to znamená, keď sa spoja tvrdé, lámané beaty s ťažkými basmi a dokonalý MC.Teš sa na ich komplexný, technický sound so silnou príchuťou funku! Každý, kto bol svedkom jedného z ich úžasných dj setov kdekoľvek na svete, bude svedčiť o tom, aké neskutočné vibrácie a energiu Mob Tactics prináša na dancefloor!

🔥COPPA🔥známy ako držiteľ jedného z najlepších neurofunk hlasov na scéne, ocenený ako 'Best International MC' 9x za sebou, dodá show ešte viac energie! Možno si pamätáte na jeho spoločnú spoluprácu s Benny L na skladbe “Skanka” a mnoho ďalších!

🔥HALLUCINATOR🔥 – Toto duo z Talianska je známe svojimi pekelnými a ohnivými vystúpeniami. Ich temné a tvrdé zvuky ťa vtiahnu do úplne iného sveta, kde navrhujú originálnu, temnú víziu DnB a svoj štýl príznačne nazvali 'Drill 'n Thrill' - zmes deathmetalového soundu s údernosťou industriálnej hudby okorenenou hororovým zvukom!👀

🔶Domáci support DJs🔶:

🔸The Prophecy

🔸Noisecrew

🔸Zound

🔸Kato

🔸Sample Lee

🔸Positron

🔸Piatok

🔸Paplon

🔸Luke Psy.Co

🔸MC Brush

🔸Fifilip- Live Drums

Veríme, že vás prekvapia svojimi setmi!👌

🔷2.SUB FM STAGE🔷

Organic House, Deep House, Tech House, Break Beat.

🔹 André Tribale

🔹Macho

🔹Tompy

🔹Wychitawacs

🔹2Bodies

Nechajte sa uniesť kvalitnou elektronickou hudbou a atmosférou, pridajte sa k nám na 🔥TRILOGIC OPENING SHOW🔥!

Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na vás. 🎶📍


Dostupné vstupenky

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Prvá vlna]

Cena na mieste: Regular 24.9 EUR


Regular