TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

TRI TVORIVÉ TVORY  Už prebehlo


Dátum: 09.04.2018 19:00

Miesto: Dom kultúry ŽSR Zvolen

Žánre: Divadlo (Ostatné)

Účinkujúci: 3T - Tri tvorivé tvory

Kontakty  www.trite.eu/#sokostanopucho  Facebook


Popis:

3T, alebo aj "Tri Tvorivé Tvory" sú divadelno - improvizačná skupina troch hercov: Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško.
 
Vznikli v roku 2004 v Žiline, potom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano pripojil tretí člen - Šoko. Improvizácii sa však každý z nich venuje už od roku 1997. Ako trojica hrávali na Improligách, kde im nestačil krátky čas určený na scénku a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Nápad sa ujal a počas 11 rokov odohrali viac ako 450 predstavení.  Ich improvizácie sú tvorené vždy na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej. 
 
3T si radi užívajú adrenalín na javisku. Na základe tém, ktoré vyberie publikum, vytvárajú priamo pred očami divákov krátku divadelnú hru.
Práve vďaka tomu ide o vysoko interaktívne predstavenie, ktoré ponúka nečakané situácie, ako pre publikum tak i pre samotných hercov. Každá divadelná hra je originál, ide teda o jej premiéru a derniéru zároveň.

zdieľajte
Twitter Facebook

 


U nás môžete platiť

 

Zostaňte v spojení