Hľadať akcie

TOPOVNÉ FEST 2024  V predaji


03. 08. 2024 Pridať do Google kalendára

Miesto: Areál Topovné Belá nad Cirochou

Kontakty  FB udalosť


Pripravte sa na neskutočnú hudobnú jazdu, pretože TOPOVNÉ FEST sa vracia do Belej nad Cirochou 3. augusta 2024 s úžasným programom, ktorý spája rôzne hudobné štýly a sľubuje nezabudnuteľný zážitok!

Hlavná hviezda festivalu – KOLLÁROVCI sľubujú neopakovateľný zážitok, ktorý dostane do varu každého fanúšika dobrej hudby. Ich energické vystúpenie a široký repertoár, od klasických hitov po najnovšie skladby, nám poskytnú výnimočný pohľad na ich hudobnú cestu. DYNAMIX prinesie na pódium nezabudnuteľné tanečné rytmy, ktoré rozprúdia dav pod pódiom, zatiaľ čo rockový rebel BRAŇO MOJSEJ svojím umeleckým prejavom otvorí bránu do sveta hudobných príbehov, inšpirovaných každodenným životom. Môžete sa tešiť na jeho autentické vystúpenie plné emotívnych melódii. V obľube neklesá ani KABÁT REVIVAL, ktorí každého vtiahnu do sveta kultových skladieb. MOFOKILLER predvedie nefalšovanú rockovú šou.

Špeciálnym hosťom TOPOVNÉ FESTU bude ATILLA VÉGH, ktorý svojim charizmatickým prejavom zaujme nielen fanúšikov športu, ale každého, kto ma rád dobrú zábavu a humor. Hudobný zážitok plný zábavy sľúbuje mladý spevák a producent BASTA FIX. Jeho výtvory sú v súlade s jeho cieľom - rozosmiať a pobaviť publikum.

V príjemnom letnom prostredí Areálu Topovné nás čakajú okrem hudobných lahôdok aj kulinárske pochúťky. Nezostanete ani hladní, ani smädní, pretože stánky na festivale sú pripravené upokojiť každý hlad a smäd. TOPOVNÉ FEST 2024 sľubuje nielen dokonalú zábavu, ale aj chute, ktoré vám spríjemnia leto. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť zažiť letný hudobný festival v srdci prírody.

Pridajte sa k nám na TOPOVNÉ FEST a prežite spolu s nami hudobný zážitok, ktorý si ešte dlho budete pamätať, a ktorý môžete zažiť len tu!


Dostupné vstupenky

AREÁL FESTIVALU Oprávňuje k vstupu do festivalového areálu.

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý