TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

The Australian Pink Floyd Show
Ostrava  Už prebehlo


Dátum: 29.04.2018 19:00

Miesto: Ostravar Aréna

Kontakty  www.pragokoncert.com  www.aussiefloyd.com


Popis:

Najslávnejšia tribútna kapela The Australian Pink Floyd Show príde do Českej republiky osláviť 30 rokov pôsobenia na svetových pódiách!

K tejto veľkolepej oslavu tridsaťročného vzdávania holdu slávnej muzike Pink Floyd, TAPFS predstaví turné s názvom "Time", pomenované podľa jednej z najznámejších piesní z kultovného albumu Dark Side Of The Moon, počas ktorého nám zahrajú nesmrteľnú hudbu zo všetkých období legendárnej kapely Pink Floyd. Čaká nás opäť veľkolepá živá show s najmodernejšími svetelnými efektami, laserami, špeciálne navrhnutými projektciami a animáciami premietanými na obrovskej kruhovej obrazovke, nafukovacími postavami ikonických pinkfloydovských albumov a samozrejme desať vynikajúcich hudobníkov a zpevákov. To všetko sľubuje nezabudnuteľný "must see" zážitok pre všetkých fanúšikov Pink Floyd, ale tiež milovníkov hudby všeobecne.

Keď sa v roku 1988 skupina piatich mladých ľudí z Adelaide dala dokopy a začala len pre radosť hrať piesne Pink Floyd v prenajatej školskej miestnosti, skoro nikto netušil, že tento projekt (neskôr pomenovaný "The Australian Pink Floyd Show", tiež známy medzi svojii fanúšikmi ako "Aussie Floyd"ä bude po nasledujúcich 30 rokov plniť svetové arény. Tomuto už od začiatku veľmi ambicióznemu projektu kapely, ktorá sa hlási k bezmennej oddanosti vernej reprodukcie - noty po note, zvuku po zvuku, hudby Pink Floyd, vtedy veril len naozaj málokto.

Hudba Pink Floyd sa rozprestiera po dobu takmer tridsať rokov, teda oslava tridsiatich rokov TAPFS je viac než symbolická. TAPFS je jednou z najstarších a najdlhšie fungujúcich tribútnych kapiel a rozhodne patrí k tým najslávnejším. Termín tribnútna kapela už v tomto prípade nie je na mieste, ich ohromujúca hudobná produkcia so zameraním na hudobný a vizuálny detail, učinili z tejto show jeden z najžhavejších hudobných artiklov na hudobnej scéne vôbec. The Australian Pink Floyd Show sa už niekoľkokrát objavila v televíziách, hudobných časopisoch, dokumentárnych filmov a knihách o Pink Floyd, boli niekoľkokrát vyzdvihnutí v prestížnych hudobných médiách i novinách ako The Times či The Guardian, apod.

V nadväznosti na tohtoročný enormný úspech v Európe a v Spojených štátoch TAPFS privezie v roku 2018 opulentnú laserovú a svetelnú show, novú špeciálnu video projekciu s originálnou animáciou na veľkoplošnú LED obrazovku s vysokým rozlíšením alebo tradičné "pinkfloydovské" nafukovacie symboly ako napr. gigantický ružový klokan, prasa či učiteľ. To všetko v sprievode 10-ti členného ansámblu hrajúceho skladby s precíznosťou a maximálnym dôrazom na detail a zvuk, ktorý je zdokonalovaný už po takmer 30 rokov.

zdieľajte
Twitter Facebook

 


U nás môžete platiť

 

Zostaňte v spojení