TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

SUZI QUATRO 2019  V predaji


Dátum: 22.03.2019 20:00

Miesto: Športová hala Trenčín

Účinkujúci: Suzi Quatro

Kontakty  www.suziquatro.com  Facebook


Popis:

Pozývame vás na koncert legendy!

Najznámejšia priekopníčka ženského rocku a glam rocku, spievajúca basgitaristka Suzi Quatro, odohrá v marci 2019 v Trenčíne a v Bratislave dva dvojhodinové koncerty plné svojich najznámejších hitov.

Naposledy sme Suzi Quatro mohli vidieť na Slovensku v auguste 2018, kedy sa ukázala so skvelou kapelou, vo vynikajúcej kondícii, plná energie, skvelej nálady a optimizmu. Publikum sa nechalo jej energiou strhnúť, na oplátku spievalo s ňou, po každej skladbe búrlivo aplaudovalo a speváčku vyprevadilo so standing ovation.

Na najbližších koncertoch - 22. marca premiérovo v Trenčíne a 23. marca po druhýkrát v Bratislave odohrá Suzi skladby z úplne čerstvého albumu No Control, ktorý vyjde 29. marca 2019 na značke SPV/Steamhammer a tiež svoje najväčšie hity, ako napríklad Can The Can, 48 Crash, If You Can't Give Me Love, She's In Love With You aj slávny duet Stumblin' In. Tiež budete mať možnosť zažiť ako táto rocková kráľovná veľmi príjemne komunikuje s publikom. Počas 120-tich minút strhujúceho koncertu zistíte, že piesní Suzi Quatro poznáte oveľa viac :)

Pozn. Koncerty Suzi Quatro sú na sedenie. 


Dostupné vstupenky      12.0 EUR        16.0 EUR        19.2 EUR        20.8 EUR        23.2 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý
zdieľajte
Twitter Facebook