Hľadať akcie

SOULFLY | Zvolen  V predaji


Začiatok: 11.08.2024 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Dom kultúry ŽSR Zvolen

Účinkujúci: Soulfly

Kontakty  www.soulfly.com  Facebook  Instagram


Soulfly, jedna z najikonickejších amerických metalových kapiel sveta, oznámila svoj nadchádzajúci koncert v lete 2024. Skupina po dlhých rokoch na scéne konečne zavíta aj do Zvolena, odvekej Mekky metalu, kde bude hrať 11. augusta 2024 v Dome kultúry ŽSR.

Soulfly sa opäť tešia na možnosť stretnúť sa so svojimi fanúšikmi na Slovensku a priniesť im svoju brutálnu koncertnú energiu, ktorú treba zažiť naživo. Skupina okolo frontmana Maxa Cavaleru, založená v roku 1997, je jednou z najznámejších metalových skupín dnešnej doby, ktorá sa prezentuje výrazným zvukom a textami s politickými a spoločenskými témami.

Tento koncert vo Zvolene bude jedinečnou príležitosťou zažiť večer plný brutálnej energie a hudobného umenia, ktoré môže priniesť iba Soulfly. Nenechajte si ujsť túto príležitosť vidieť jedného z najplodnejších hudobníkov v metale, ktorý založil Sepulturu a dokázal ju dostať z Brazílie až na svetovú scénu a získal si mnoho fanúšikov aj spomedzi hudobníkov ako Ozzy Osbourne, Dave Grohl či Corey Taylor. 

Ich posledný album nazvaný "Totem" bol vydaný ešte v roku 2022 pod hlavičkou vydavateľstva Nuclear Blast. Obsahuje 11 skladieb a zaujímavosťou je, že v niektorých skladbách sa objavujú zvuky prírody, ako napríklad hukot vodopádu, ktoré spájajú tvrdú metalovú hudbu s tradičnými zvukmi z rôznych častí sveta. Okrem klasických metalových gitár a bicích nástrojov nájdeme na albume aj zvuky didgeridoo, afrických bubnov, tradičných indických hudobných nástrojov a mnoho ďalších. Tieto zvukové prvky pridávajú albumu unikátnu atmosféru a robia ho zaujímavým pre fanúšikov rôznych hudobných žánrov. Hlavnou myšlienkou albumu je uctievanie zvierat, rastlín a duchov prírody. Vo svojom portfóliu však majú aj množstvo starších hitov, ktoré nechýbajú na žiadnom ich koncerte. Medzi najväčšie jednoznačne patria skladby "Back to the Primitive", "Jumpdafuckup", "Prophecy", "Bleed", "Eye for an Eye" a mnohé ďalšie.


Dostupné vstupenky

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Regular]

Voľné sedenie (balkón) Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Regular]

Regular