Hľadať akcie

SOULFLY | Bratislava  V predaji


Dátum: 18. 07. 2023 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Majestic Music Club Bratislava

Účinkujúci: Soulfly

Kontakty  www.soulfly.com  Facebook  Instagram


Soulfly, jedna z najikonickejších amerických metalových kapiel sveta, ohlásila svoje plány na leto 2023. Skupina po dlhých 5 rokoch zavíta aj na Slovensko, kde bude hrať v dňoch 18. júla 2023 v Bratislave v Majestic Music Clube a 19. júla 2023 v Košiciach v klube Collosseum.

Soulfly sa opäť tešia na možnosť stretnúť sa so svojimi fanúšikmi na Slovensku a priniesť im svoju brutálnu koncertnú energiu, ktorú treba zažiť naživo. Skupina okolo frontmana Maxa Cavaleru založená v roku 1997 je jednou z najznámejších metalových skupín dnešnej doby, ktorá sa prezentuje výrazným zvukom a textami s politickými a spoločenskými témami. 

Nenechajte si ujsť túto príležitosť vidieť jedného z najplodnejších hudobníkov v metale, ktorý založil Sepulturu a dokázal ju dostať z Brazílie až na svetovú scénu a získal si mnoho fanúšikov aj spomedzi hudobníkov ako Ozzy Osbourne, Dave Grohl či Corey Taylor. Už 18. júla v Bratislave, Majestic Music Clube a 19. júla v Košiciach v klube Collosseum.

Ich posledný album nazvaný Totem bol vydaný ešte v roku 2022 pod hlavičkou vydavateľstva Nuclear Blast. Obsahuje 11 skladieb a zaujímavosťou je, že v niektorých skladbách sa objavujú zvuky prírody ako napríklad hukot vodopádu, ktoré spájajú tvrdú metalovú hudbu s tradičnými zvukmi z rôznych častí sveta. Okrem klasických metalových gitár a bicích nástrojov nájdeme na albume aj zvuky didgeridoo, afrických bubnov, tradičných indických hudobných nástrojov a mnoho ďalších. Tieto zvukové prvky pridávajú albumu unikátnu atmosféru a robia ho zaujímavým pre fanúšikov rôznych hudobných žánrov. Hlavnou myšlienkou albumu je uctievanie zvierat, rastlín a duchov prírody. Vo svojom portfóliu však majú aj množstvo starčích hitov, ktoré nechýbajú na žiadnom ich koncerte. Medzi najväčšie jednoznačne patria skladby "Back to the Primitive", "Jumpdafuckup", "Prophecy", "Bleed", "Eye for an Eye" a mnohé ďalšie.


Dostupné vstupenky

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Voľné sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny na tribúne.

1   Dospelý: [Regular]

V.I.P. sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej V.I.P. zóny (v cene je pohodlné voľné sedenie za stolmi s najlepším výhľadom v klube, samostatné WC, fajčiarska miestnosť, vlastný bar, jednoduché občerstvenie).

1   Dospelý: [V.I.P.]

Dospelý