TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

SOULFLY  Už prebehlo

SOULFLY

Dátum: 09.07.2018 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Majestic Music Club Bratislava

Účinkujúci: Soulfly

Kontakty  Facebook  www.soulfly.com


Popis:

Max Cavalera je stelesnením tvorivej energie. Mysteriózny šaman, protestný spevák, revolučný hrdina, pravý metalhead, zúrivý konzument ťažkej hudby všetkých odtieňov, manžel, otec, líder, skladateľ ... Cavalera vládne ako adoptívny šéf generácie fanúšikov, tiahnucich sa z najtvrdších slumov Južnej Ameriky až ku najchladnejším hraniciam Ruska. Všade, kde sú ľudia zbavení práv slúžia piesne SOULFLY ako ich hymny.
 
Max Cavalera vypustil na svet štvrtú nahrávku Cavalera Conspiracy, a už ho zase svrbia prsty. V januári začal nahrávať nový album Soulfly.
 
Nová doska by mala nadviazať na posledné dielo Soufly Archangel (2015) a objaviť by sa mala behom tohto leta. Kapela bude spolupracovat s Joshom Wilburom, s ktorým má Max osobné skúsenosti z práce na albume svojho ďalšieho projektu Killer Be Killed
 
Podľa kapely by doska mala nabrať smer Roots, prelomového a kultového počinu Sepultury z roku 1994. Na ktorom Sepultura využila zvuky nahrané uprostred džungle u indiánov. Roots bol pre Maxa zároveň posledným albumom v Sepulture pred (ne)dobrovoľným odchodom. Tento legendárny album ste si v plnej sile mohli užiť v Bratislave v roku 2017. Skladby z nového albumu Soulfly budeme môcť počuť už v júli na koncerte v bratislavskom MMC.