TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Slovakia Going Zero Waste 2020  V predaji


Dátum: 26. 4. 2020, 09:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Stará tržnica Bratislava

Kontakty  www.zero-waste.sk  info@zero-waste.sk


Popis:

3. ročník interatívnej konferencie o živote bez odpadu na Slovensku, www.zero-waste.sk   

Ďalší ročník konferencie bude o zmenách systémov, pravidiel, firiem a spoločností často s tisíckami zamestnancov, no hlavne o nenápadných hrdinoch, ktorí za týmito zmenami stoja. O ľuďoch, ktorí prešliapavajú cestu, ukazujú smer a sú spúšťačmi celospoločenských zmien.

Zameriame sa na prvé lastovičky dosahujúce zmeny vo viacerých oblastiach, preberieme inovácie napomáhajúce bezodpadovosti, a hlavne sa budeme sústrediť na to, ako môže dosiahnuť človek z akejkoľvek pozície vo svojom prostredí naozaj veľkú zmenu.

Vstupenka nemusí byť odpad! Využite tie najmodernejšie technológie a použite digitálnu vstupenku, ktorú dostanete v rámci každej objednávky úplne zdarma!

 

Najväčšia slovenská konferencia o živote bez odpadu

26. apríla 2020 sa v Bratislave v Starej Tržnici uskutoční 3. ročník celodennej konferencie o živote bez odpadu „Slovakia Going Zero Waste“. Jej cieľom je pomôcť  nasmerovať Slovensko k udržateľnejšiemu spôsobu fungovania a k zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu, ktorý predstavuje  globálny existenčný problém pre našu spoločnosť a životné prostredie. Headlinerom – špeciálnym hosťom  tohto ročníka bude Will McCallum, riaditeľ Greenpeace pre otázky oceánov a Bert van Son, zakladateľ MUD Jeans.

Konferencia „Slovakia Going Zero Waste“ je určená pre širokú verejnosť, zástupcov firiem, samosprávy aj tvorcov legislatívy o odpadoch. Vystúpi počas nej 12 rečníkov v štyroch tematických blokoch, ktoré predstavujú celkový prierez problematikou - odglobálneho problému s odpadom, vrátane nastavenia systematických zmien, inovatívnych riešení, dobrých príkladov z praxe, až po zero waste fungovanie úspešnej celosvetovej firmy. Počas prestávok bude pre účastníkov pripravených 9 moderovaných diskusií, konzultantov a praktické sekcie o detailoch života bez odpadu, ako aj o udržateľnosti a ďalších  súvislostiach, ktorým čelí naša spoločnosť v téme životného prostredia.  Novinkou bude celodenný workshop, ktorý účastníkom poodkryje zákulisie recyklácie plastov. 

Postarali sme sa o to, aby Slovensko prišli inšpirovať ľudia z praxe, ktorí s témou nie len pracujú, ale najmä, žijú. Vieme, že najlepšie funguje motivácia samotnou praxou. Zameriame sa preto na prvé lastovičky dosahujúce konkrétne zmeny vo viacerých oblastiach. Preberieme inovácie napomáhajúce životu bez odpadu a najmä,  sústrediť sa budeme na to, ako môže dosiahnuť človek, z akejkoľvek pozície, reálnu zmenu k lepšiemu vo svojom prostredí. Téma odpadu je zodpovednosťou každého z nás. Pridajte sa k nám a pomôžte nám nasmerovať Slovensko k udržateľnému životnému štýlu. 


Dostupné vstupenky

Nečíslovaná

1   Dospelý: [Regular]
1   Mamy na materskej / rodičovskej: [Rodina]
1   Študent: [Študent]

Dospelý
Mamy na materskej / rodičovskej
Študent