TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

PUNKÁČI DEŤOM 2022  V predaji


Dátum: 24. - 28. 08. 2022 Pridať do Google kalendára

Miesto: Letisko Trenčín

Kontakty  www.punkacidetom.sk  Facebook  FB udalosť  Instagram


Punkáči Deťom je hudobno-spoločenský letný festival. Hlavným motívom festivalu je benefícia - každým rokom sa časť tržieb zo vstupného odovzdáva ako výťažok na pomoc deťom v núdzi prostredníctvom OZ Punkáči Deťom.

Nosnými témami festivalu sú porozumenie, inklúzia a solidarita medzi rôznorodými sociálnymi skupinami. V neposlednom rade i aj o rozširovanie povedomia o punkovej subkultúre, o hodnotách tolerancie, empatie a vzájomnej podpory.

Jadrom festivalu je hudobný program. Punkáči Deťom sa pýšia zvučnými menami v line-upe zo zahraničnej i domácej scény. Festival sa sústreďuje predovšetkým na žánre punk, rock, HC, metal, ska, reggae, rockabilly a ich rôzne odnože. V tomto hudobnom zameraní ide o najväčší festival svojho druhu na Slovensku, každoročne upevňujúci a rozširujúci komunitu ľudí, ktorým je blízka hudobná dramaturgia a myšlienka festivalu.

Táto komunita sa stále rozširuje, čoho dôkazom je aj rekordná návšteva festivalu v roku 2019 a expanzia festivalu do väčšieho areálu na Letisku Trenčín, vďaka ktorej dokáže okrem hudby ponúknuť i bohatý sprievodný program v podobe dvoch hudobných stejdžov, kinostanu, prednášok či vystúpenia stand-up komikov.

Dôležitou zložkou festivalu je spoločenský presah prostredníctvom stánkov a prednášok neziskových organizácií, ktoré sa angažujú v riešení akútnych spoločenských problémov. Medzi návštevníkmi festivalu sa tak šíri i spoločenská osveta, ktorej myšlienky môžu následne realizovať i v širšom spektre za hranicami komunity.

Festival sa uskutoční v termíne 24. 08.- 27. 08. 2022 na letisku v Trenčíne ako v poradí 11. ročník. Vystúpi na ňom počas 4 hracích dní takmer 70 interpretov. Organizátori dávajú okrem známych kapiel na undergroundovej scéne priestor aj mladým nádejným kapelám, čím sa podieľajú aj na rozvoji kultúry na Slovensku. Na jubilejnom 11. ročníku sa predstavia aj interpreti, ktorí predstavujú špičku undergroundovej scény.


Dostupné vstupenky

4 DŇOVÁ PERMANENTKA OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA CELÝ FESTIVAL

1   Dospelý: [Regular]
1   ŤZP: [Regular]
1   ŤZP-S: [Regular]
1   Junior (13 - 15 rokov): [Regular]
1   Dieťa (2 - 12 rokov): [Regular]

STREDA - 24. 08. 2022 OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA STREDAJŠÍ PROGRAM

1   Dospelý: [Regular]

ŠTVRTOK - 25. 08. 2022 OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA ŠTVRTKOVÝ PROGRAM

1   Dospelý: [Regular]

PIATOK - 26. 08. 2022 OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA PIATKOVÝ PROGRAM

1   Dospelý: [Regular]

SOBOTA - 27. 08. 2022 OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA SOBOTNÝ PROGRAM

1   Dospelý: [Regular]

VYHLIADKOVÝ LET NAD AREÁLOM FESTIVALU, MESTOM TRENČÍN A BLÍZKOM OKOLÍ

1   Osoba (Čas vo vzduchu 15 minút): [Regular]

PARKING CELÝ FESTIVAL

1   Parking: [Regular]

ZAMYKACIA SKRINKA 35x30x45 CM + 2 ZÁSUVKY

1   Skrinka: [Regular]

Dospelý
ŤZP
ŤZP-S Pre držiteľov preukazu a ich sprievod
Junior (13 - 15 rokov)
Dieťa (2 - 12 rokov)
Parking
Skrinka
Osoba (Čas vo vzduchu 15 minút)