TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

PAUL KALKBRENNER Live 2021  Už prebehlo


Dátum: 05. 11. 2021 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: ZONER Bobyhall Brno

Účinkujúci: Paul Kalkbrenner

Kontakty  www.paulkalkbrenner.net


Techno veterán Paul Kalkbrenner sa vracia po beznádejne vypredanom brnianskom vystúpení na miesto činu!

Po 18 mesačnej pauze je Paul Kalkbrenner späť na pódiu a tento nový začiatok odštartoval ako hlavná hviezda presláveného festivalu Exit, kde tiež predstavil nový singel "Si Soy Fuego". Týmto vystúpením tiež poodhalil podrobnosti k jeho turné, ktoré štartuje 1. októbra a zahŕňa vypredané zastávky v Paríži, Berlíne či v Londýne a Amsterdame. Zároveň nám potvrdil vystúpenie tiež v Brne, ktoré už v roku 2019 niekoľko týždni po spustení predpredaja bezproblémovo vypredal - zapíšte si do diárov termín 5.11.2021, Brno, Zoner Bobyhall.

Celé Paulovo turné je v znamení nadšenie z návratu k živej hudbe, singel Si Soy Fuego nie je jedinou novinkou v koncertnom prevedení Kalkbrenner - ten je do repertoáru pripravený zahrnúť ďalších 8 nových skladieb, ktoré vznikli počas pandemickej pauzy. A to nie je zďaleka všetko! Sprievodom jeho živého vystúpenia bude jedinečná séria projekcií filmu Berlin Calling Hannesa Stoehr, kultového filmu z roku 2008, v ktorom Paul stvárnil hlavnú úlohu, postavu Ickaruse - práve pre tento film Kalkbrenner napísal soundtrack, ktorý bol ocenený platinovou doskou. Spomínané projekcie budú obsahovať dosiaľ nevidené zábery z tohto snímku a tiež Stoehrovu remixovanú víziu filmu. Samotnú novú šou Paul približuje skôr k štýlu broadwayského pódia, celý koncept a prípravy na toto turné trvali takmer rok a pol a je naozaj sa na čo tešiť!

Paul Kalkbrenner sa vráti do Brna 5.11.2021 a prináša v rámci predaja tiež ďalšiu novinku, a to možnosť prednostného zakúpenia vstupenky VIP PK, ktorá okrem klasickej výhody tohto druhu vstupenky tiež zahŕňa prednostné vstup na akciu a účasť na premietanie špeciálna verzia filmu Berlin Calling.