TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

KONCERT: My name is Mikolas Josef
Forum Karlín  V predaji


Dátum: 03.04.2019 20:00

Miesto: Forum Karlín

Žánre: Pop (Top Akcie) , Pop (Hudba) , Pop (Kúsok za hranicami...)

Účinkujúci: Mikolas Josef

Kontakty  Instagram  Facebook


Popis:

 

Dlho očakávaný koncertný debut speváka Mikolasa Jozefa!

 

Historicky najúspešnejší Čech v najsledovanejšej hudobnej udalosti sveta Eurovision Song Contest sa stal senzáciou nielen v Čechách ale aj vo svete.

 

 

Jediný Čech, ktorého kedy podpísala nahrávacia spoločnosť Sony RCA, ktorá zastupuje napríklad Britney Spears alebo Justina Timberlakea, predvedie vo Fóre Karlín svoju vlastnú unikátnu show. Fanúšikovia sa môžu tešiť na doteraz nevydanú spevákovu tvorbu, ktorú mnohí budú počuť v Prahe úplne prvýkrát! Celá audiovizuálna show bude sprevádzaná kapelou, tanečníkmi, gospelovým zborom a ďalšími prekvapeniami, ktoré zatiaľ zostávajú v utajení. Okrem toho sa diváci môžu tešiť na zatiaľ neuverejnený dokument o Mikolasovom živote pred úspechom, kedy Mikolas začínal ako spevák na ulici.

Vlastný koncert Mikolas predvedie až po ôsmich rokoch svojej kariéry. "Vedel som, že až príde deň, kedy budem robiť vlastný koncert, tak to musí byť jedna z najlepších show, čo tu kedy bola. Aj to je hlavný dôvod, prečo si na neho ľudia museli tak dlho počkať. Uvidíme sa už čoskoro vo fóre Karlín! " hovorí k tomu Mikolas Josef.

ZŤP/S - cena bežnej vstupenky + sprievod ZDARMA (viac informácií na info@ticketlive.sk)

Show s názvom My Name Is Mikolas Josef bude koncertom, ktorý si rozhodne nenechajte ujsť.


 

Dostupné vstupenky     29.0 EUR       49.0 EUR     235.0 EUR

Pozor:
Meet & Greet: VYPREDANÉ
VIP: POSLEDNÉ KUSY
I. Galéria: VYPREDANÉ

 

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Prízemie // Ground Floor Vstupenka - prízemie. Zvýhodnená vstupenka 6 + 1 (jedna vstupenka ako darček) Best friends group.

1   Regular: 29.0 EUR [Kategória IV. ]
1   6 + 1 (jedna vstupenka ako darček): 174.0 EUR [Group II. ]

Touch the Star Vstupenky do Touch the Stars zóny u pódia plus prednostné právo vstupu o pol hodiny skôr. Zvýhodnená vstupenka 6 + 1 (jedna vstupenka ako darček) Best friends group.

1   Regular: 49.0 EUR [Kategória III. ]
1   6 + 1 (jedna vstupenka ako darček): 294.0 EUR [Group I. ]

II. Galéria VIP // II. Gallery VIP Vstupenka na II. Galériu medzi pozvané celebrity, catering, miešané nápoje, sekt, víno, pivo, vstup na afterparty, špeciálny meet&greet s Mikolasom Josefom, poďakovanie a darček od Mikolasa plus možnosť podpisu darčeka a fotenie, DJ párty. (Vstupeniek k dispozícii: 24)

1   V.I.P.: 235.0 EUR [Kategória I. ]

Regular
6 + 1 (jedna vstupenka ako darček)
V.I.P.
Meet&Greet
zdieľajte
Twitter Facebook