TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

KONCERT: My name is Mikolas Josef
Forum Karlín  Už prebehlo


Dátum: 03.04.2019 20:00

Miesto: Forum Karlín

Účinkujúci: Mikolas Josef

Kontakty  Instagram  Facebook


Popis:

 

Dlho očakávaný koncertný debut speváka Mikolasa Jozefa!

 

Historicky najúspešnejší Čech v najsledovanejšej hudobnej udalosti sveta Eurovision Song Contest sa stal senzáciou nielen v Čechách ale aj vo svete.

 

 

Jediný Čech, ktorého kedy podpísala nahrávacia spoločnosť Sony RCA, ktorá zastupuje napríklad Britney Spears alebo Justina Timberlakea, predvedie vo Fóre Karlín svoju vlastnú unikátnu show. Fanúšikovia sa môžu tešiť na doteraz nevydanú spevákovu tvorbu, ktorú mnohí budú počuť v Prahe úplne prvýkrát! Celá audiovizuálna show bude sprevádzaná kapelou, tanečníkmi, gospelovým zborom a ďalšími prekvapeniami, ktoré zatiaľ zostávajú v utajení. Okrem toho sa diváci môžu tešiť na zatiaľ neuverejnený dokument o Mikolasovom živote pred úspechom, kedy Mikolas začínal ako spevák na ulici.

Vlastný koncert Mikolas predvedie až po ôsmich rokoch svojej kariéry. "Vedel som, že až príde deň, kedy budem robiť vlastný koncert, tak to musí byť jedna z najlepších show, čo tu kedy bola. Aj to je hlavný dôvod, prečo si na neho ľudia museli tak dlho počkať. Uvidíme sa už čoskoro vo fóre Karlín! " hovorí k tomu Mikolas Josef.

ZŤP/S - cena bežnej vstupenky + sprievod ZDARMA (viac informácií na info@ticketlive.sk)

Show s názvom My Name Is Mikolas Josef bude koncertom, ktorý si rozhodne nenechajte ujsť.

zdieľajte
Twitter Facebook