TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Grand Prix Českej republiky 2021 ZRUŠENÉ


Dátum: 2021 Pridať do Google kalendára

Miesto: Automotodrom Brno

Kontakty  www.automotodrombrno.cz


Vážení zákazníci,

vzhledem ke zprávám o zrušení Grand Prix České republiky v Brně v roce 2021, které se objevily v médiích tento týden, bychom Vás chtěli informovat o následujících krocích.

Abychom mohli spustit administrativu vracení peněz za vstupenky prodané na GP 2020, musí být nejdříve dokončen proces zrušení akce a připraven systém vracení vstupenek.

Stále ještě probíhají jednání Spolku pro GP ČR Brno, který závody série MotoGP v Brně pořádá, s hlavními partnery. Jelikož je celý proces administrativně a časově náročný, předpokládáme, že výsledky a relevantní informace pro držitele vstupenek žádajících o vrácení peněz budeme znát nejdříve koncem ledna.

Chceme Vás ujistit že všichni držitelé platných vstupenek mají nárok na vrácení vstupného a že jakmile bude vše připraveno, budeme Vás informovat o způsobu jak si o vrácení zažádat.

Děkujeme Vám za pochopení.

Grand Prix sa bude konať už tradične v auguste, a to v prvý augustový víkend 7. – 9. augusta 2020. V predeji budú vstupenky na prírodné tribúny a všetky sedadlové tribúny - rovnako ako čím ďalej, tým populárnejšie „motorkárske“ vstupenky Camp A, umožňujúce stanovať v priebehu Grand Prix priamo na Masarykovom okruhu.

Grand Prix Českej republiky patrí vôbec k najväčším spoločenským a športovým akciám, konaným na území Českej republiky, ktorá opakovane každý rok priláka desaťtisíce miestnych i zahraničných návštevníkov. V roku 2017 malo len 14 krajín na celom svete privilégium privítať na svojom území svetových jazdcov seriálu MotoGP.

V tejto chvíli zákazník obdrží po zakúpení vstupenky voucher a pár dní pred akciou potom elektronickú vstupenku.

Podrobnejší rozpis vstupeniek nájdete na odkaze TU.

 

Pre ďalšie informácie ku vstupenkám kliknite na "Zobraziť celý popis" nižšie...

Informácie ku vstupenkám SILVER:

Vstupenka SILVER vás oprávňuje k vstupu na štyri prírodné tribúny Masarykovho okruhu, medzi ktorými môžete voľne precházdať.

Vstupenka SILVER platí iba na vonkajšom okruhu okolo pretekárskej dráhy. Jej držitelia nemôžu prechádzať tunelmi START a SCHWANTZ a nemajú prístup do shopping zóny pri hlavnom vstupe na Masarykov okruh.

Držitelia vstupenky SILVER nemôžu parkovať na parkovišti P-S Střelnice. 

Informácie ku vstupenkám GOLD:

Nebojte sa, so vstupenkou GOLD môžete vstúpiť do areálu kteroukoľvek bránou a prechádzať môžete i cez tranzitné trasy vrátane tunelov START a SCHWANTZ.

Vstupenka GOLD vám umožňuje voľný pohyb po všetkých prírodných tribúnach, priechod areálom i shopping zónou pri hlavnom vstupe na Masarykov okruh.

ZTP/P a vozičkári:

Pre vozičkárov a osoby s preukazom ZTP/P máme k dispozícii obmedzené množstvo parkovacích kariet (max 70 ks) na vyhradené plochy na prírodných tribúnach s dobrou dostupnosťou a výhľadom na zaujímavé úseky trate.

Zakúpte si vstupenku podľa vlastného výberu a zašlite nám emailom Vašu žiadosť o parkovaciu kartu. Súčásťou žiadosti musí býť číslo Vašej zakúpenej vstupenky a kópia Vášho preukazu ZTP/P. Žiadateľom musí býť držiteľ preukazu alebo jeho zákonný zástupca.

Odporúčané vstupenky: SILVER, GOLD. Sedadlové tribúny nemajú bezbariérový prístup.

Deti ročníku 2014 a mladší majú vstup ZADARMO.