TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Monster Energy
Grand Prix Českej republiky 2018
Moto GP 2018  Už prebehlo


Dátum: 03. - 05. 08. 2018

Miesto: Automotodrom Brno

Kontakty  www.automotodrombrno.cz  Událost FB


Popis:

Grand Prix sa bude konať už tradične v auguste, a to v prvý augustový víkend 3. – 5. augusta 2018. V predeji budú vstupenky na prírodné tribúny a všetky sedadlové tribúny - rovnako ako čím ďalej, tým populárnejšie „motorkárske“ vstupenky Camp A, umožňujúce stanovať v priebehu Grand Prix priamo na Masarykovom okruhu.

Grand Prix Českej republiky patrí vôbec k najväčším spoločenským a športovým akciám, konaným na území Českej republiky, ktorá opakovane každý rok priláka desaťtisíce miestnych i zahraničných návštevníkov. V roku 2017 malo len 14 krajín na celom svete privilégium privítať na svojom území svetových jazdcov seriálu MotoGP.

Podrobnejší rozpis ceny vstupeniek nájdete na odkaze TU.

Pre ďalšie informácie ku vstupenkám kliknite na "Zobraziť celý popis" nižšie...

 

Informácie ku vstupenkám SILVER:

Vstupenka SILVER vás oprávňuje k vstupu na štyri prírodné tribúny Masarykovho okruhu, medzi ktorými môžete voľne precházdať.

Vstupenka SILVER platí iba na vonkajšom okruhu okolo pretekárskej dráhy. Jej držitelia nemôžu prechádzať tunelmi START a SCHWANTZ a nemajú prístup do shopping zóny pri hlavnom vstupe na Masarykov okruh.

Držitelia vstupenky SILVER nemôžu parkovať na parkovišti P-S Střelnice. 

Informácie ku vstupenkám GOLD:

Nebojte sa, so vstupenkou GOLD môžete vstúpiť do areálu kteroukoľvek bránou a prechádzať môžete i cez tranzitné trasy vrátane tunelov START a SCHWANTZ.

Vstupenka GOLD vám umožňuje voľný pohyb po všetkých prírodných tribúnach, priechod areálom i shopping zónou pri hlavnom vstupe na Masarykov okruh.

Informácie ku vstupenkám CAMP A:

Zabudnite na čakanie v kolónach, stiesnené priestory v autobuse a dlhé fronty pred vstupom. Opäť si môžete užiť nepretržité tri dni Grand Prix Českej republiky priamo na okruhu. Aj v sezóne 2018 môžete využiť Kemp A - motorkársky kemp vzdialený len 15 metrov od pretekárskej dráhy.

Pre koho je kemp určený?

  • výhradne pre motorkárov s vlastným stanom 
    (vjazd automobilov vrátane obytných je zakázaný)
  • ideálne pre skupiny priateľov
  • kapacita kempu je obmedzená

Čo v kempe nájdete?

  • jedinečný výhľad na pretekársku trať a súkromie (tribúna A je vyčlenená len pro ubytovaných)
  • kompletné sociálne zázemie (sprchy, toalety, checkpoint pre nabíjanie drobných spotrebičov)
  • občerstvenie s garantovanou kvalitou a cenami
  • večerný zábavný program (DJ, koncert)

ZTP/P a vozičkári:

Pre vozičkárov a osoby s preukazom ZTP/P máme k dispozícii obmedzené množstvo parkovacích kariet (max 70 ks) na vyhradené plochy na prírodných tribúnach s dobrou dostupnosťou a výhľadom na zaujímavé úseky trate.

Zakúpte si vstupenku podľa vlastného výberu a zašlite nám emailom Vašu žiadosť o parkovaciu kartu. Súčásťou žiadosti musí býť číslo Vašej zakúpenej vstupenky a kópia Vášho preukazu ZTP/P. Žiadateľom musí býť držiteľ preukazu alebo jeho zákonný zástupca.

Odporúčané vstupenky: SILVER, GOLD. Sedadlové tribúny nemajú bezbariérový prístup.

 

Deti ročníku 2012 a mladší majú vstup ZADARMO.

 

zdieľajte
Twitter Facebook