TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

MHk 32 Liptovský Mikuláš PERMANENTKY 2021/2022  V predaji


Dátum: Sezóna 2021/2022 Pridať do Google kalendára

Miesto: TITAN Aréna Liptovský Mikuláš

Kontakty  www.mhk32lm.sk  Facebook


Liptáci je to tu! Po niekoľkých otázkach a nejasností, ako bude vyzerať predaj permanentiek na nasledujúcu sezónu Vám, našim fanúšikom prinášame dôležité informácie ohľadom predaja.

Podmienky účasti divákov na masových podujatiach na Slovensku, vrátane športových zápasov, určuje tzv. COVID Automat, ktorý schválila vláda SR ako systém pre monitoring vývoja epidémie a prijímanie protiepidemických opatrení v závislosti od intenzity šírenia ochorenia COVID-19.

Mesto Liptovský Mikuláš sa aktuálne nachádza v tzv. zelenej fáze. V tejto fáze je účasť divákov na športových zápasoch v interiéri povolená s kapacitou 50%, maximálne však 500 osôb na sedenie.

Celá športová komunita verí, že sa do začiatku sezóny vývoj ochorenia Covid – 19 zlepší a po viac ako roku privítame na našom zmodernizovanom Zimnom štadióne divákov v maximálnom možnom počte.

Čo získaš po zakúpení?

Permanentku v podobe kartičky, alebo elektronickú podobu do tvojho smartfónu. V cene získaš vstup na všetky domáce extraligové zápasy (25) v základnej časti a vstup na všetky domáce prípravné zápasy. Samozrejme aj klubový suvenír v podobe podsedáku, aby bol tvoj pohľad z tribúny ešte komfortnejší.

Prečo si zakúpiť permanentku?

Momentálne pandemické opatrenia nám povoľujú predaj 500 vstupeniek na sedenie, čím získaš zaručené miesto na všetky domáce prípravné ako aj extraligové zápasy v základnej časti na zimnom štadióne v Liptovskom Mikuláši.

Jednoduchší vstup na Zimný štadión. Žiadne čakanie v rade na kúpu vstupenky. Pohodlnosť v podobe tvojej permanentky v smartfóne.

Žrebovanie klubovej ceny v predvianočnom období. Vyžrebujeme dvoch držiteľov permanentiek, ktorí získajú novú práčku a sušičku.

Po viac ako roku čakania môžeš byť súčasťou hokejovej atmosféry a vychutnať si výkony nášho mužstva priamo z hľadiska.

Podporíte klub. Každý športový klub v poslednom roku neprežíva ekonomicky ľahké obdobie, preto si vážime každého diváka, ktorý sa rozhodne klub podporiť kúpou permanentky.


Dostupné vstupenky      170.0 EUR        200.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý

Cenník permanentiek (sedenie) 2021/2022

  • SEKTOR A – 170 €
  • SEKTOR B – 200 €
  • SEKTOR C – 200 €
  • SEKTOR D – 170 €