Hľadať akcie

MFK SKALICA | PERMANENTKY SEZÓNA 2023/2024  Už prebehlo


Sezóna 2023/2024 Pridať do Google kalendára

Miesto: Štadión MFK Skalica

Kontakty  www.mfkskalica.sk  Facebook  Instagram

Upozornenie: Máte permanentku z minulej sezóny a chcete si ponechať rovnaké miesto? Využite možnosti zrýchleného nákupu na základe čísla permanentky z minulej sezóny Chcem si kúpiť rovnaké miesto


Navštívte všetky naše domáce zápasy počas jarnej časti za zvýhodnenú cenu. Permanentka na jarnú časť vám zaručí vstup na každý domáci zápas (prípravné stretnutia, Niké liga, Slovnaft Cup) a tiež si takto zabezpečíte svoje miesto na štadióne. Výhodou tejto permanentky je aj cena, ktorá vám umožní ušetriť viac ako 30% oproti bežnej cene vstupného.

Okrem výhod, ktoré na vás v jarnej časti budú čakať, dostanete ku každej zakúpenej permanentke balík podpisových kartičiek zadarmo. Tešíme sa na vás!

Ceny permanentiek a vstupeniek

Permanentka na jarnú časť je dostupná za zvýhodnenú sumu 55 eur pre dospelú osobu. Pre deti do 15 rokov a dôchodcov ponúkame zvýhodnenú cenu permanentky na jarnú časť za 25€ a pre ZŤP/P 15€ (doprovod zdarma).

Budú permanentky platiť na všetky zápasy?

Áno, permanentka na jarnú časť bude platiť na všetky domáce zápasy organizované klubom MFK Skalica - ligové, pohárové, exhibície a prípravné zápasy.

Zvýšený fanúšikovský zážitok na každom zápase

Chceme, aby ste si každý zápas užili naplno. Preto sme pre vás pripravili rôzne vylepšenia a sprievodné programy počas zápasov, ktoré budeme postupne pripravovať počas celej jarnej časti. Budete sa môcť tešiť na súťaže pre divákov, kamenný fanshop na každom zápase a interaktívny zápasový newsletter, ktorý vás bude informovať o dianí na ihrisku i mimo neho.

Uvoľnenie miesta v prípade neúčasti

Ak sa vám náhodou nepodarí zúčastniť sa niektorého zápasu, nevadí. Systém ticketlive.sk vám umožní uvoľniť svoje permanentkárske miesto, čím dáte šancu iným fanúšikom navštíviť zápas a vy ako bonus získate časť svojich financií späť.