TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

LUCIE: EVOLUCIE Tour 2019 Znojmo  Už prebehlo


Dátum: 21. 11. 2019 20:00 (vstup od 18:30) Pridať do Google kalendára

Miesto: Nevoga aréna Znojmo

Účinkujúci: Lucie

Kontakty  www.lucie.cz  FB Lucie


Popis:

LUCIE VYRAZÍ PO 15 ROKOCH DO REGIÓNOV S NOVÝM ALBUMOM EVOLUCIE 

Najslávnejšia česká skupina Lucie bude pokračovať v koncertováni i v roku 2019. Po ôsmych vypredaných hokejových štadiónoch sa rozhodla vyraziť na turné po menších halách v Česku. V júni buducého roku sa v rámci pokračujúceho turné k aktuálnemu albumu EvoLucie zastaví v plzeňskom Lochotínskom amfiteátri na jedinom open air vystúpeni v roku a ďalej na jeseň v Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Karlových Varoch, Českých Budějoviciach, Jihlave, Znojme, Zlíne, Olomouci alebo Třinci. Na väčšine miest kapela minimálne 15 rokov nekoncertovala. Hrdým partnerom turné je Penny Market, ktorý ponúkne vstupenky svojím zákazníkom v predpredaji.

„Je nám cťou oznámiť, že kapela po vydaní nového albumu EvoLucie pokračuje v činnosti a vyráža za fanúšikmi do regionov. V menších halách im bude omnoho bližšie a koncerty tak dostanú ďalší rozmer. Lucie na všetky zastávky privedie vizuály a zmenšenú show, ktorú nedávno predviedla na vypredaných štadiónoch,“ hovorí manažér skupiny Ladislav Vajdička z vydavateľstva BrainZone.

Predaj vstupeniek bude zahájený v pondelok 3. decembra, avšak zákazníkom Penny Marketu bude umožnený exkluzívny predpredaj lístkov už od štvrtka 29. 11. Nákup do nedele 2. 12. je určený držiteľom vernostnej karty. S tzv. Penny kartou bude možné nakúpiť až 4 vstupenky. Turné 2019 bude v znamení nedávno vydaného a skvele prijatého albumu EvoLucie, ktoré kapela vydala po 16 rokoch od poslednej radovky. Skupina na ňom pracovala s prestávkami sedem mesiacov. Svojími skladbami na album prispeli všetci členovia David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák. O väčšinu textov sa postaral Robert Kodym. Výsledný zvuk části skladieb vybrušovali i skúsení zahraniční producenti Mike Fraser, John Spiker, Mark Plati, Mike Clink alebo českí zvukari Ecson Waldes a Jiří Janouch. Zaujímavý je i výčet niektorých hostí, medzi nimi sú aj speváčka Lenny, saxofonista Vratislav Brabenec z The Plastic People of the Universe alebo gitarista Phil X z kapely Bon Jovi.

Hrdým partnerom turné je spoločnost Penny Market. „Spojenie so skupinou Lucie bolo úplne prirodzené. Podporujeme všetko, čo je české, muziku nevyjímajuc. Lucie je jednou z najobľúbenejších českých kapiel a my ju na turné po veľkých českých a slovenských mestách privážame do regiónov, všade tam, kde nás ľudia poznajú. Sme radi, že budeme u toho a sme skutočne hrdými partnermi,“ hovorí Zlata Ulrichová, riaditeľka strategického marketingu PENNY.