Hľadať akcie

Kosheen (UK) - special club tour CZ/SK 2024 “Celebrating 25 years of Kosheen"  V predaji


Dátum: 15. 11. 2024 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Majestic Music Club Bratislava

Účinkujúci: Kosheen

Kontakty  kosheen.live  Facebook


Britská kapela Kosheen s fenomenálnou speváčkou Sian Evans chystá špeciálne česko-slovenské klubové turné pod názvom "Celebrating 25 years of Kosheen" na oslavu 25 rokov existencie rámci ktorého výstúpi v novembri Bratislave na jedinečnom koncerte.

Po britskom a austrálskom turné navštívi britská speváčka Sian Evans & Kosheen aj Slovenskú republiku. V novembri zavíta Kosheen v rámci svojho pripravovaného novembrového turné do Bratislavy, aby potešila svojich početných fanúšikov špeciálnym klubovým koncertom pod názvom "Celebrating 25 years of Kosheen".

Kosheen zahrajú počas špeciálneho klubového turné všetky svoje hity v novom šate a predstavia sa v najlepších kluboch po Európe vrátane jedinečného vystúpenia na Slovensku – v klube Majestic v Bratislave. Tam budú mať jej priaznivci šancu stretnúť kapelu nablízko, zdieľať energiu a charizmu uhrančivej speváčky Sian Evans, ktorá berie dych. Koncert v Bratislave je tak prvou oznámenou klubovou zastávkou česko-slovenského turné po avizovanom unikátnom letnom vystúpení na festivale Metronome Prague v Česku.

Kosheen pôsobia na hudobnej scéne už 25 rokov a patrí medzi významných hráčov na elektronickej scéne. Ich hudba v sebe mieša rôzne žánre. Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonca aj rock alebo techno. Táto hudobná performácia má na svedomí päť radových albumov, pričom ich najväčšie hity pochádzajú predovšetkým z prvých dvoch. Kosheen sa umiestnili s prvými dvomi albumami na popredných miestach britských a európskych hudobných rebríčkov a získali celý rad ocenení za svoju jedinečnú zmes breakbeatových rytmov drum'n'bass kombinovanej s tradičnejším pesničkárskym remeslom.

Z prvého albumu Resist je Hide U, Catch, Suicide alebo Hungry a Harder, z druhého albumu s názvom Kokopelli vzišiel singel All in my head. Hlavná speváčka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasom, Sian Evans, akoby nestarla. Svojou životnou energiou, nadšením a nevšednou charizmatickou osobnosťou neustále obohacuje svoje vystúpenia a jej dobrá nálada je nákazlivá. Sian Evans vkladá do svojej show toľko energie a ladí intenzitu svojej hudby s jej jedinečnou prítomnosťou, že na jej vystúpenie dlho nezabudnete.

  • 15. 11. 2024 – Bratislava, Majestic Music Club

Počas takmer dvoch desaťročí kreatívnej práce a živého vystupovania s Kosheen sa charizmatická frontmanka kapely Sian Evans preslávila ako skladateľka aj nezameniteľná speváčka. Okrem iného, spolupracovala s mnohými špičkovými producentmi ako sú DJ Fresh, Stanton Warriors, Roger Shah, Dino Psaras, Kid Creme, Chicane, Jody Wisternoff či Headhunterz. Po rozpade Kosheen v roku 2016 Evans nasmerovala svoju energiu do novej živej show a dokázala predviesť nové možnosti a perspektívy aj vášeň a hĺbku hudby Kosheen. S čerstvou energiou s pôvodným bubeníkom Mitchellom Gloverom a ďalšími prvotriednymi muzikantmi prinášajú súčasní Kosheen ďalšie zaujímavé farby a nuansy vo zvuku a emotívnej show s dominantným Sianiným hlasom, ktorý je zárukou kontinuity, inšpirácie a silného poslucháčskeho zážitku. V roku 2019 sa kapela Kosheen znovu objavila na festivalových pódiách. Vystúpili pre tisíce fanúšikov na Glastonbury, Boomtowne, Revolution Festivale a ďalších po celej Veľkej Británii a Európe. Skupina si získala srdcia slovenských fanúšikov už od začiatku svojej kariéry a vďaka veľkému úspechu a rýchlo vypredaným miestam na masívnom turné Resist 20th Anniversary pokračujú Sian Evans & Kosheen v upevňovaní svojej povesti jednej z najikonickejších kapiel svojej doby.


Dostupné vstupenky      37.0 EUR  

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   3. Vlna: [Regular]

3. Vlna
1. Vlna
2. Vlna

  • V.I.P. SEDENIE - VYPREDANÉ