TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Katarzia & Pjoni / Kremnica  V predaji


Dátum: 26. 03. 2022 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Akropola Kremnica

Účinkujúci: Katarzia

Kontakty  www.akropolakremnica.sk  Facebook  FB Udalosť


Samota mi nevadí, ani celibát tela, ale čo je veľa, to je veľa. Je načase začať znova žiť!

Nesmierne nás teší, že po dlhšej odmlke v Akropole opäť privítame úžasnú speváčku KATARZIU.

Katarzia slovenská producentka a textárka, žijúca v Prahe. Jej texty sú charakteristické otvorene pomenovanými momentmi a príbehmi z našich životov a vzťahov.

Má na konte štyri štúdiové albumy. Na jar 2018 získala cenu Radio_head Awards za najlepší singel, konkrétne za skladbu Kde sa slzy berú, ktorý zložila k filmu Piata loď, ocenenom na festivale Berlinale. V marci 2018 napísala hudbu a texty k predstaveniu Antigona v Slovenskom národnom divadle, spolu s producentom Jonatánom Pastirčákom. Tieto skladby so sofistikovaným aktivistickým ladením vyšli v októbri na rovnomennom albume. Na jeseň 2018 získali za Antigonu ocenenie Dosky za najlepšiu scénickú hudbu sezóny a Cenu Tatrabanky za hudbu v kategórii Mladý tvorca. V rovnakom čase sa zúčastnila prestížnej Red Bull Music Academy v Berlíne, kam bola pozvaná ako jedna z 30 mladých producentov spomedzi 5000 uchádzačov z celého sveta. Na jar 2020 vydala vo vydavateľstve Slnko Records štvrtý album s názvom Celibát.


Dostupné vstupenky

Voľné sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Cena na mieste: Dospelý 8.0 EUR


Dospelý

Podujatie organizujeme v režime: KZ = KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ + PREKONANÍ. Stále platí, že pri vstupe do prevádzky je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty, dezinfikovať si ruky a dodržiavať rozostupy. Ďakujeme, že chránite seba aj ostatných!