TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Katarína Máliková / Kremnica  V predaji


Dátum: 30. 10. 2021 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Akropola Kremnica

Účinkujúci: Katarína Máliková

Kontakty  www.akropolakremnica.sk  Facebook  FB Udalosť


Do jesenných mrazivých dní aké vie snáď len Kremnica vykúzliť, nám príde sŕdénka poohriať mladá a ešte k tomu talentovaná speváčka, ktorej meno už mnohým čo to hovorí. S dvoma albumami na účte k nám zavíta Katka Máliková, o ktorej jedno z najznámejších slovenských hudobných vydavateľstiev píše:

Katarína Máliková - mladá a ambiciózna skladateľka načrela do pesničkárskych vôd a loví v nej svoje poklady. Rolu speváčky a klaviristky strieda s tvorením originálnych skladieb a aranžmánov ľudových piesní. Žáner, ktorý tvorí, sa pohybuje na hrane artpopových kompozícií s nádychom baroque minimal a novej world music. Stavia na základoch klasického remesla, ktoré nadobudla počas štúdia hudobnej kompozície a hry na klavíri. Jej tvorba môže miestami znieť scénicky, alebo kinematograficky, pretože je milovníčkou dobrých filmov a divadla. Pestrými hlasovými polohami a kódom tradície v každej piesni sa hlási ku slovanským koreňom.


Dostupné vstupenky

Voľné sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý

Koncert sa uskutoční v režime OTP - za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonaná COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa považuje:

  • Osoba plne očkovaná,
  • osoba, ktorá sa preukáže negatívnym výsledkom testu na COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu,
  • osoba, ktorá prekonala COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.