TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Judas Priest a Saxon - Bratislava  V predaji


Dátum: 21. 07. 2022 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: NTC Aréna

Kontakty  judaspriest.com


Pôvodný termín koncertu: 24. 07. 2020

Koncert bude zložený z najväčších hitov JUDAS PRIEST, ktoré počas svojej kariéry kapela nahrala. 

Príďte si užiť heavy metalový sviatok roku na Slovensku, už 21. júla 2022, v NTC Aréne v Bratislave. A pripravte sa na nefalšovaný heavy metal v podaní žijúcich legiend!

Na turné sa v pozícii špeciálneho hudobného hosťa predstaví legendárny Saxon. Kapela vznikla v roku 1977 a odvtedy predala 13 miliónov albumov na celom svete. Medzi najväčšie hity skupiny sa radia skladby: “Ride like the wind”, “Wheels of steel”, “Crusader”, “Princess of the night”, “Strangers in the night”, “Denim & Leather”. Aktuálne vydávajú kompiláciu tých najlepších živých vystúpení v uplynulej dekáde kapely s názvom “The Eagle Has Landed”.

JUDAS PRIEST sú jednou z najvplyvnejších heavy metalových kapiel všetkých čias. Sú zakladateľmi žánru, ktorým sa dodnes inšpirovali mnohé ďalšie kapely, Van Halen počnúč, Metallicou či Slipknot končiac. Aktuálne vyrážajú na turné k svojmu 50.výročiu, pod názvom 50 Heavy Metal Years, ktoré prídu osláviť aj s fanúšikmi v Bratislave! Budete tak mať možnosť vypočuť a pozrieť si naživo kapelu, ktorá formovala podobu rockovej a heavy metalovej hudby, tak ako ju poznáme dnes. 12. júla 2021, v NTC Aréne v Bratislave so sebou privezú aj špeciálneho hosťa, kapelu Saxon!

JUDAS PRIEST dorazí v zostave, ktorú tvoria spevák ROB HALFORD, gitaristi GLENN TIPTON a RICHIE FAULKNER, basgitarista IAN HILL a bubeník SCOTT TRAVIS.

Kapela v roku 2018 vydala album Firepower, ktorý mal vynikajúce ohlasy a dosiahol najvyššie priečky v rockových hitparádach. V roku 2010 vyhrali cenu Grammy za najlepšiu metalovú koncertnú skupinu, v 2006 cenu stanice VH1 - Rock Honors a v roku 2017 boli nominovaní do Rockenrolovej sieni slávy. Rok 2020 sa bude niesť epickou oslavou ich 50. ročnice.


Dostupné vstupenky      45.0 EUR        59.0 EUR        69.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Kategória I]
1   ŤZP: 22.5 EUR [Kategória I] [vypredané]

Dospelý
ŤZP
ZTP/P

  • ZŤP - zľava 50% z ceny vstupenky na státie + sprievod za plnú cenu