TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Jelen a IMT Smile - Praha  V predaji


Dátum: 27. 05. 2021 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Žluté Lázně

Účinkujúci: IMT Smile, Jelen

Kontakty  www.imtsmile.com  www.jelenmusic.cz


Popis:

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 9.6.2020

Vzhľadom k aktuálnej situácii spojené s koronavírusom a nariadenia Bezpečnostné rady štátu sa termín tohto koncertu menia. Dúfame, že dorazíte aj na nový termín a koncert si užijete.

Kapelu Jelen na jar a v lete čaká viac než päťdesiat zastávok po celej Českej republike. Medzi tie zásadné budú patriť 16.mája JELEN & PŘÁTELÉ v Přibyslave, kde kapela na domácej pôde v Areáli Pod Zámkom privíta hosti ako sú Mirai, Voxel (Václav Lebeda), Sima Martausová, Kateřina Marie Tichá alebo Martyho Banda. Druhým highlightom je česko-slovenský dvojkoncert, na ktorom sa 27.5.2021 Jelen predstaví spoločne s legendárnou slovenskou kapelou IMT Smile v pražských Žltých Lázniach.

Všetko musí niekedy skončiť, a i my sa takmer po dvoch rokoch lúčime s pesničkaimi Michala Tučného. Teraz už pravidelne pracujeme na pôvodnom materiáli na náš nový album. Niektoré z nových piesni už zaznejú práve aj na koncertoch v Žltých Lázniach alebo Přibyslave,“ hovorí frontman Jindra Polák.

IMT Smile v roku 2021, čaká tiež veľa koncertov na Slovensku, ale aj v Čechách. A práve koncerty so skupinou Jelen v Prahe a v Tvrdoniciach u Břeclavi v prvej polovici roku a spoločné československé turné so skupinou Chinaski, ktoré prebieha v priebehu celého roka, patrí medzi tie najdôležitejšie. V médiach práve rezonuje pieseň Príliš osobná známosť - z nového československého filmu s hosťujúci Nikol Štíbrovou. Na tieto spoločné koncerty s IMT Smile sa veľmi teší.

 

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý