TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

James Blunt - Once Upon A Mind Tour 2020  V predaji


Dátum: 06. 03. 2020 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Tipsport Aréna Praha

Účinkujúci: James Blunt

Kontakty  www.iime.co.uk  www.jamesblunt.com  FB Event  Facebook  Instagram


Popis:

James Blunt sa do Prahy vráti s novým albumom!

Autor hitov ako You're Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen vystúpi 6. marca 2020 v pražskej Tipsport Aréne v rámci turné k novému albumu Once Upon A Mind, ktorým sa vracia späť k rýdzemu pesničkárstvu. Hudobník, ktorý svojími hitmi najprv ovládol Európu, a potom sa v USA stal prvým britským umelcom na čele hitparády od dôb Candle in the Wind Eltona Johna, má zaujímavý príbeh. Absolvoval vojenskú akadémiu a slúžil i vo vojnovom Kosove. Po odchodu z armády natočil debutový album Back to Bedlam, ktorý patrí v domovskej Veľkej Británii k najlepšie predávaným nahrávkam vôbec. Od tej doby si fanúšikovia na celom svete kúpili cez 23 miliónov jeho dosiek.

„Potom, čo Blunt na poslednej nahrávke koketoval s elektronikou, sa na aktuálnom albume Once Upon A Mind vracia späť k tomu, čo vie najlepšie. Píše klasické piesne, ktoré chytnú za srdce. Dôkazom je svieži singl Cold. Blunt sľubuje, že na nahrávke nájdeme i jeho klasické balady, popové skladby či ľahký náznak country. Naživo zároveň prehraje aj všetky svoje zásadné hity,“ hovorí promotér koncertu Dalin Vajčner.

Nová nahrávka Once Upon a Mind vyjde na konci októbra. Vo februári potom spevák so svojou skvelou doprovodnou kapelou vyrazí najprv na britské turné, ktoré naviaže na svetové turné. V jeho rámci dorazí v piatok 6. marca aj do Prahy. 

Bluntov prvý album patrí medzi najúspešnejšie britské nahrávky. Dobre si viedol aj jeho následovník All the Lost Souls so singlom 1973, ktorý vládol hitparádovým rebríčkom vo viac než dvadsiatich zemiach. Tretiu štúdiovú nahrávku Some Kind of Trouble vydal v roku 2010. Na aktuálne zatiaľ posledné štvrté štúdiové album lákal Blunt piesňou Bonfire Heart, s ktorou sa dostal na štvrté miesto britskej singlovej hitparády. Po prvýkrát Blunt v Česku vystúpil na vypredanom koncerte v pražskej Lumbeho zahrade v lete roku 2006. O jeho vystúpenie bol vtedy taký záujem, že organizátori museli provizórne rozširovať areál. 


Dostupné vstupenky      36.0 EUR        40.0 EUR        44.0 EUR        48.0 EUR        52.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Státie u pódia Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Kategorie I.]

Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Kategorie IV.]

Sektor 104 - Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Kategorie V.]

Sektor 105 - Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Kategorie V.]

Regular