Hľadať akcie

Vianočný koncert IMT Smile 2018 Košice  Už prebehlo

Vianočný koncert IMT Smile 2018 Košice

Dátum: 14. 12. 2018 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Steel Aréna Košice

Účinkujúci: IMT Smile

Kontakty  Facebook  www.imtsmile.com


IMT Smile chystá vianočné koncerty. Diváci sa môžu tešiť na veľkolepú megashow!

Iba nedávno zakončili svoje letné IMT Smile Amfiteáter Tour 2018, ktoré si pozrelo rekordných 31 tisíc divákov a už prichádzajú s ďalším programom. Tentoraz pôjde o predvianočné koncerty v bratislavskej Inchebe a košickej Steel Arene, ktoré sa už pre fanúšikov stali tradíciou. Bratislavčania si dokonca môžu vybrať z dvoch dátumov.

IMT Smile prežívajú svoje najúspešnejšie obdobie. Ich letné koncertné turné v piatich slovenských mestách dopadlo nad očakávania. Amfiteátre praskali vo švíkoch a pre všetkých zúčastnených vrátane kapely a hudobných hostí to bol ohromný zážitok. O ich úspechu nasvedčuje aj ich nedávny singel Budeme to stále my, ktorý sa stal veľkým hitom a už 7 týždňov po sebe je najhranejšou slovenskou pesničkou v rádiách (zdroj: ifpicr.cz). Inak tomu nie je ani u našich susedov v Českej republike, kde len nedávno museli pridať ďalší novembrový koncert v pražskom ROXY, pretože ten prvý sa vypredal len krátko po spustení predaja.

Aj keď si už fanúšikovia IMT Smile za tie roky navykli na istý štandard, to, čo kapela predvádza na svojich koncertoch je naozaj niečo nevídané. Už to totiž nie je iba o kvalitných hudobníkoch, ktorí si prídu spolu zahrať a zaspievať. Súčasná zostava spolu tvorí jedenzohratý celok. Na pódiu si to spolu veľmi užívajú a do hudby vkladajú to najdôležitejšie - srdce. Presne to učia aj svojich fanúšikov: vnímať hudbu srdcom. Práve vďaka tomu sa na ich koncertoch nesie tá výnimočná atmosféra, ktorá všetkých pohltí. Ľudia sa zabávajú spolu s muzikantmi, nasávajú energiu a užívajú si to. A to je presne dôvod, prečo sa oplatí prísť aj na vianočné koncerty IMT Smile v Bratislave a Košiciach a zažiť túto atmosféru naživo!

„Na vianočné koncerty sa vždy veľmi tešíme. Stali sa pre nás akousi tradíciou. Minulý rok sme síce vynechali, ale o to viac si tie koncerty užijeme teraz,“ vyjadril nadšene Ivan Tásler.

Vychutnajte si nezabudnuteľný hudobný večer plný kvalitnej muziky, známych melódií, dobrej nálady a nekonečnej energie. Vstupenky budú v predaji od štvrtka 6. septembra na imtsmile.com  a v sieti ticketlive.sk.

Cena ZŤP vstupenky je 10 Eur. Doprovod si musí zakúpiť vstupenku v plnej sume, a to do sektoru B12, ktorý je najbližšie ZŤP zóne. (Pre objednávky a viac informácií nás kontaktujte na info@ticketlive.sk)