TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

IMT Smile - Brno  V predaji


Dátum: 29. 04. 2021 19:30 Pridať do Google kalendára

Miesto: Sono Centrum

Účinkujúci: IMT Smile

Kontakty  www.imtsmile.com  Facebook


Popis:

PÔVODNÝ TERMÍNY PODUJATIA: 16.4.2020, 2.10.2020

IMT SMILE VYSTÚPI 29.04.2021 V BRNENSKOM SONO CENTRE

Rok 2019 bol pre IMT Smile mimoriadne úspešný, po vydaní albumu „Budeme to stále my“, medzi divákmi zarezonovala mimo titulnú pieseň napríklad skladba „Poď so mnou“, ktorú s IMT Smile natočil populárny raper Kali, ktorá má k dnešnému dňu cez 11 miliónov pozretí.

IMT Smile v roku 2019 odohráli mnoho vypredaných koncertov na Slovensku, ale tiež predviedli svoju show na mnohých veľkých českých a moravských festivaloch napríklad (Létofest, Sázavafest, Vysočina Fest, Přehrady, Benátská a ďalšie).

Na 19.11.2019 si IMT Smile pripravili pražský koncert vo Forum Karlín, ktorý úspešne vypredali. Predstavili sa tu tiež špeciální hostia Chinaski a František Nedvěd. Je logické, že ďalším koncertom v Čechách, ktorý sa rozhodli IMT Smile realizovať je Brno, a to 16.4.2020 v obľúbenom SONO Centre. 

Poslednú skladbu, ktorú zatiaľ IMT Smile vydali a natočili na ňu videoklip, je titulná pieseň do filmu Příliš osobní známost - Príliš osobná známosť. V tejto skladbe sa predstavila ako hosť herečka a moderátorka Nikol Štíbrová, vidieť ju v roli speváčky bolo pre veľa ľudí veľké prekvapenie. V januári šiel v Čechách tento film premiérovo do kin, nenechajte si ho újsť!

Brno, tešíme sa na VÁS. IMT Smile


Dostupné vstupenky      24.0 EUR        32.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Plocha - Stání

1   Dospelý: [Kategorie 3]

Dospelý