TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

HKM ZVOLEN PERMANENTKY 2021/2022  Už prebehlo


Dátum: Celá sezóna Pridať do Google kalendára

Miesto: Zimný štadión HKM Zvolen

Kontakty  www.hkmzvolen.sk  HKM Zvolen


 

Vážení fanúšikovia HKM Zvolen!

Vedenie HKM a.s. touto cestou ešte raz vyslovuje poďakovanie všetkým, ktorí neváhali kúpou permanentky podporiť náš klub aj v čase, kedy pandemická situácia neumožňovala návštevu žiadneho z hojejových zápasov v majstrovskej sezóne.

Konkrétnym prejavom vďaky každému držiteľovi permanentky z ročníka 2020/2021 je zo strany HKM predĺženie platnosti týchto permanentných vstupeniek aj na nastávajúcu sezónu Tipos extraligy 2021/22.

Pre predĺženie platnosti permanentiek nie je nutné zo strany držiteľov permanentiek podniknúť žiadne kroky. Predĺženie prebehne automaticky a majiteľom permanentiek na sedenie tiež zostávajú nimi zvolené vybrané miesta. Ich permanentky z minulej sezóny sa tak stávajú permanentkami oprávňujúcimi ich majiteľov k vstupu na domáce zápasy HKM Zvolen v novej sezóne 2021/22, vrátane playoff, a tiež na všetky tohtoročné prípravné zápasy a tradičný medzinárodný turnaj Memoriál P. Zábojníka.

Predaj pre nových záujemcov o permanentné vstupenky na sezónu 2021/2022 začína 2. augusta 2021, upozorňujeme, že do ponuky pribudli miesta na sedenie v sektore D (tribúna pri rolbe).