TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

HKM ZVOLEN PERMANENTKY 2021/2022  V predaji


Dátum: Celá sezóna Pridať do Google kalendára

Miesto: Zimný štadión HKM Zvolen

Kontakty  www.hkmzvolen.sk  HKM Zvolen


Vážení fanúšikovia HKM Zvolen!

Vedenie HKM a.s. touto cestou ešte raz vyslovuje poďakovanie všetkým, ktorí neváhali kúpou permanentky podporiť náš klub aj v čase, kedy pandemická situácia neumožňovala návštevu žiadneho z hojejových zápasov v majstrovskej sezóne.

Konkrétnym prejavom vďaky každému držiteľovi permanentky z ročníka 2020/2021 je zo strany HKM predĺženie platnosti týchto permanentných vstupeniek aj na nastávajúcu sezónu Tipos extraligy 2021/22.

Pre predĺženie platnosti permanentiek nie je nutné zo strany držiteľov permanentiek podniknúť žiadne kroky. Predĺženie prebehne automaticky a majiteľom permanentiek na sedenie tiež zostávajú nimi zvolené vybrané miesta. Ich permanentky z minulej sezóny sa tak stávajú permanentkami oprávňujúcimi ich majiteľov k vstupu na domáce zápasy HKM Zvolen v novej sezóne 2021/22, vrátane playoff, a tiež na všetky tohtoročné prípravné zápasy a tradičný medzinárodný turnaj Memoriál P. Zábojníka.

Predaj pre nových záujemcov o permanentné vstupenky na sezónu 2021/2022 začína 2. augusta 2021, upozorňujeme, že do ponuky pribudli miesta na sedenie v sektore D (tribúna pri rolbe).


Dostupné vstupenky      120.0 EUR        180.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Státie C Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   ISIC, ITIC: [Státie] (Len pre držiteľa platnej karty ISIC)
1   Dospelý (PREMIUM): [Státie]

ISIC, ITIC
Dospelý (PREMIUM) Osoba od 15 rokov.

Podľa platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva, sa za dodržania všetkých podmienok zo strany usporiadateľov aj návštevníkov, môže v hľadisku obsadiť 50 % kapacity miest. Teší nás, že zvolenskí hokejisti – úradujúci majstri, získajú po sezóne „ticha“ znova podporu od svojich fanúšikov priamo z tribún. Pod Pustým hradom preto „rytieri“ celé leto tvrdo pracujú na tom, aby sa za dôveru odplatili hrou, ktorá poteší všetkých priaznivcov hokeja pod Pustým hradom. Spolu sme HKM!