TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

HKM ZVOLEN PERMANENTKY 2020/2021  V predaji


Dátum: Celá sezóna Pridať do Google kalendára

Miesto: Zimný štadión HKM Zvolen

Kontakty  www.hkmzvolen.sk  HKM Zvolen


Popis:

Hokejový klub HKM a.s. Zvolen patrí medzi najúspešnejšie hokejové tímy na Slovensku. Pri miestnom ZTK vznikol hokejový odbor už v roku 1927. Za oficiálny rok vzniku hokejového klubu možno považovať rok 1932, keď sa 14. februára odohral vo Zvolene prvý oficiálny hokejový zápas. Odvtedy si klub vydobil postavenie bašty slovenského hokeja.

Aj v novom ročníku budú k dispozícii len permanentky PREMIUM, teda vstup na všetky zápasy vrátane playoff, vo verzii SEDENIE a po úprave hygienických a epidemiologickych opatrení zo strany ÚVZ aj verzia STÁTIE. Zároveň však upozorňujeme, že maximálny počet permanentných vstupeniek bude obmedzený. Samozrejmosťou bude kompenzácia pre majiteľov permanentiek z predčasne ukončenej sezóny 2019/20. Tí budú mať pri kúpe permanentky pre novú sezónu nárok na 10 % zľavu. Navyše kúpou celosezónnej vstupenky sa verní priaznivci "rytierov" môžu tešiť na niekoľko skvelých darčekov ako formu ďalšej kompenzácie! Majiteľov permanentiek na sedenie čaká personalizovaný fanúšikovský dres a rúško HKM. Permanentky na státie zahŕňajú taktiež rúško HKM a 50 % zľavu na personalizovaný dres (cena po zľave 19, 90 €). Pre všetkých majiteľov nových sezónnych vstupeniek máme navyše špeciálnu ponuku! Je ňou 50 % zľava na autentický hraný dres verzie playoff 2020, v ktorých Zvolenčania nastúpili v závere uplynulej sezóny.


Dostupné vstupenky      90.0 EUR        90.0 EUR        140.0 EUR        110.0 EUR        170.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Státie C Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Karta ISIC, ITIC: [Státie] (Len pre držiteľa platnej karty ISIC)
1   Karta ISIC, ITIC: [Státie (Permanentkár)]
1   Dospelý (PREMIUM/Permanentkár): [Státie]
1   Dospelý (PREMIUM): [Státie]

Karta ISIC, ITIC
Dospelý (PREMIUM/Permanentkár) Osoba od 15 rokov.
Dospelý (PREMIUM) Osoba od 15 rokov.
Dieťa (od 10 do 15 rokov) Deti od 10 do 15 rokov.

Každá permanentka bude očipovaná na konkrétne miesto, podľa výberu jej majiteľa, tí však počas celej doby platnosti obmedzení ÚVZ budú musieť rešpektovať pokyny usporiadateľskej služby. V praxi sa tak hľadisko, až do zrušenia obmedzení, bude javiť ako nečíslované a fanúšikovia budú sedieť v každom druhom rade. Preto je potrebné prísť na zápas v dostatočnom predstihu a vybrať si svoje miesto v určených sektoroch a radoch. Po zrušení opatrení budeme schopní okamžite prejsť na pôvodný režim, v ktorom bude mať každý majiteľ permanentky garantované svoje miesto.

Po vypredaní počtu permanentiek, ktorý naplní aktuálne maximálnu povolenú kapacitu štadióna, sa už sólo vstupenky predávať nebudú

Pre imobilných fanúšikov je rezervovaných 6 bezplatných bezbarierových miest aj so sprievodom. Ostatní držitelia ŤZP preukazov majú nárok na zľavnenú cenu uvedenú v cenníku. Sprievod mobilných držiteľov preukazu ŤZP-S má nárok na 50% zľavu (táto permanentka alebo vstupenka bude taktiež spárovaná s dokladom totožnosti a nebude prenosná). 

Na zimnom štadióne sa už permanentky predávať nebudú.