TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

HKM Memorial Fan Ticket  Už prebehlo


Dátum: 22. 04. 2020 Pridať do Google kalendára

Miesto: Zimný štadión HKM Zvolen

Kontakty  www.hkmzvolen.sk  Facebook


Popis:

HKM Zvolen bude prvým slovenským hokejovým klubom, ktorého fanúšikovia sa objavia na zápasových dresoch! Všetky fotografie majiteľov pamätných vstupeniek sa stanú súčasťou špeciálnej edície dresov, v ktorých Zvolenčania odohrajú prípravné zápasy. Tie následne poputujú do dražby. 

BRONZE - 7 € Malý darček, voucher v hodnote 4 € na vstup na zápas
SILVER - 12 € Malý darček, voucher v hodnote 8 € na vstup na zápas / fanshop
GOLD - 20 € Darček, voucher v hodnote 15 € na zápas / fanshop / permanentka
PLATINUM - 50 € Darček, voucher v hodnote 35 € na zápas / fanshop / permanentka

Každý kto si zakúpi akúkoľvek kategóriu pamätnej vstupenky, automaticky získava aj jej špeciálnu tlačenú podobu. Pre záujemcov je pripravená možnosť osobného odberu na zimnom štadióne, vždy v utorok a štvrtok, v čase od 9:00 do 11:00. Ďalšou možnosťou je zaslanie vstupeniek poštou za príplatok.

Nezabudni pozrieť aj merch na spodku stránky!

Každá pamätná vstupenka zahŕňa niekoľko benefitov v závislosti od úrovne danej vstupenky. Ku každej vstupenke získa jej majiteľ malý hmotný darček HKM a kupón (voucher), ktorý v danej hodnote môže podľa svojho výberu využiť pri nákupe vstupenky na ľubovoľný domáci zápas základnej časti, alebo pri kúpe suvenírov vo fanshope či permanentky. Čím vyššia je úroveň pamätnej vstupenky, tým je vyššia hodnota kupónu a širšie možnosti jeho uplatnenia. 

Napríklad pri úrovni BRONZE môžu fanúšikovia využiť voucher iba pri kúpe zápasovej vstupenky. Najvyššia rada PLATINUM už ponúka fanúšikovi možnosť zľavy v hodnote 35 €, ktorá môže v praxi znamenať napr. päť voľných vstupov na sedenie na domáci zápas, zľavu v tejto výške pri nákupe sezónnej permanentky alebo výber suvenírov v tejto hodnote pri nákupe vo fanshope. 

Jednotlivé spôsoby využitia kupónu je možné medzi sebou kombinovať, pričom využitá suma bude z kupónu odpočítaná pri nákupe v sieti Ticketlive.sk po zadaní kódu.

Najoriginálnejšou súčasťou celého projektu je forma poďakovania fanúšikom, ktorí si pamätné vstupenky zakúpia. Fotografie všetkých majiteľov vstupeniek vytvoria koláž, ktorá bude použitá na veľkej ďakovnej plachte priamo pred zimným štadiónom, ako aj na sociálnych sieťach klubu a multimediálnej kocke počas domácich zápasov. Tým to však nekončí...

HKM Zvolen bude prvým slovenským hokejovým klubom, ktorého fanúšikovia sa objavia na zápasových dresoch! Všetky fotografie majiteľov pamätných vstupeniek sa stanú súčasťou špeciálnej edície dresov, v ktorých Zvolenčania odohrajú prípravné zápasy. Tie následne poputujú do dražby. Pre záujemcov, ktorí budú chcieť vlastniť dres so svojím vyobrazením a neuspejú v dražbe, bude pripravená sada dresov v prevedení fan replica. Majitelia PLATINUM vstupeniek budú mať navyše na dresoch špeciálne miesto, ich fotografie vytvoria aj čísla na zadnej strane.