TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Goran Bregović & Wedding and Funeral Band - Bratislava 2020  V predaji


Dátum: 03. 06. 2020 20:00 (open door 19:00) Pridať do Google kalendára

Miesto: EUROVIA Aréna

Účinkujúci: Goran Bregović

Kontakty  www.goranbregovic.rs


Popis:

Svetovo uznávaný skladateľ a nekorunovaný kráľ balkánskej hudby Goran Bregović so svojim Wedding and Funeral Bandom má nespočet fanúšikov aj na Slovensku. Svedčí o tom množstvo doteraz vypredaných koncertov a nadšenie všetkých, ktorí sa na jeho koncertoch dobre zabavili.

V rámci svetového turné zavíta Goran Bregović do Bratislavy. 3. júna 2020 odohrá v bratislavskej Eurovia aréne skladby z aktuálneho albumu Three Letters From Sarajevo a samozrejme aj všetky divákmi obľúbené svetoznáme hity ako Kalashnikov, Gas Gas, Mesećina, Hopa Cupa, Balkaneros a ďalšie.

Český hudobný publicista Jiří Moravčík o aktuálnom albume Three Letters from Sarajevo napísal:

"Bregović uviedol na svetovú scénu balkánske dychovky, za čo mu partí veľká vďaka. Jeho nový album Tri listy zo Sarajeva prináša silný humanistický podtext, nech je akokoľvek vyvažovaný obvyklou tanečnou bujarosťou. Venoval ho rodnému Sarajevu. Mestu, ktoré počas vojny v Juhoslávii zažilo krvavé bombardovanie. Bregović dobre vie, čo ľuďom ponúknuť: jeho osobitá a poslucháčsky ústretová verzia balkánsko-rómskej popmusic doplnená na búrlivo tanečných koncertoch početným Wedding and Funeral Bandom ho stále radí medzi vysoko žiadaných hudobníkov."

Nielen podľa tejto recenzie, ale aj podľa atmosféry na všetkých doteraz uskutočnených slovenských koncertoch je zrejmé, že Goran Bregović je najlepší naživo so skupinou Wedding and Funeral Band. Najbližšia možnosť si to s ním zopakovať, alebo skúsiť prvýkrát bude v Bratislave 3. júna 2020.

Cena vstupeniek ŤZP/P je 99, - Kč + sprievod za plnú cenu. (Viac info na info@ticketlive.sk)


Dostupné vstupenky      25.0 EUR        35.0 EUR        40.0 EUR        45.0 EUR        50.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý