Hľadať akcie

Gabor Maté - Mýtus normálnosti v toxickej kultúre  V predaji


Začiatok: 14.09.2024 09:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Aula EUBA Bratislava

Kontakty  www.kompasregeneracie.sk


Gabor Maté, vizionár, ktorého slová hlboko rezonujú medzi hľadačmi pravdy a uzdravenia. Cesta doktora Matého z chodieb tradičnej medicíny do popredia liečenia mysle a tela bola pozoruhodná. So súcitným srdcom a brilantnou mysľou sa ponoril do hlbín ľudského utrpenia a odhaľoval zložité súvislosti medzi traumou, závislosťou a duševným zdravím. Dr. Maté prostredníctvom svojich kníh, rozhovorov, prednášok plných autenticity a empatie, podnietil globálne hnutie smerom k uzdraveniu a porozumeniu. Pozývame Vás na jedinečné podujatie plńe reflexie a rastu, otvorenej mysle a múdrosti. Postrehy Dr. Matého nie sú len slová na stránkach kníh, sú hlavne majákom nádeje, ktoré nás vedú k budúcnosti, kde bude súcit a empatia vládnuť na prvom mieste.

Gabor Maté je kanadský lekár maďarského pôvodu, uznávaný odborník na psychológiu závislosti, traumy, stresu a vývoja detí, ktorý využíva najnovšie poznatky modernej vedy. Je jedinečnou postavou súčasnej medicíny, oceňovaný autor a priekopník inovatívneho chápania ľudského zdravia.

Napísal niekoľko medzinárodných bestsellerov vrátane V ríši hladných duchov: Blízke stretnutia so závislosťou, Keď telo povie nie, a najnovšia knihu Mýtus Normálnosti, ktoré sa venujú zdraviu z holistickej perspektívy, zohľadňujúc biologické, psychologické a sociálne factory. Matého prístup kladie dôraz na súcit a sebaporozumenie ako základ harmonického života a hlavný kľúč k uzdraveniu; namiesto toho, aby sa zameriaval len na potláčanie symptómov.

Podujatie bude tlmočené do slovenčiny. Presný harmonogram zverejníme čoskoro.

Viac informácií nájdete na webe: www.kompasregeneracie.sk


Dostupné vstupenky

Dospelý