TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

FNNH 2019 - Filmová noc na hrade  V predaji


Dátum: 19. - 21. 07. 2019

Miesto: Hrad Šariš

Kontakty  www.filmovanocnahrade.sk


Popis:

Za hradbami Šarišského hradu sa uskutoční už ôsmy ročník FNNH. Ide o unikátny festival zameraný na premietanie krátkych filmov. Neopakovateľnú atmosféru umocňuje premietanie na veľkoformátové plátno v priestoroch stredovekého hradného nádvoria pod otvoreným nebom. Okrem kvalitných filmov roztriedených do 10 sekcií si návštevníci užijú prítomnosť slovenského filmového velikána Martina Šulíka, Mareka Šulíka a Antóna Šulíka, Laca Krausa či ambasádora súťažnej sekcie režiséra, scénaristu a producenta Petra Kerekeša.

Počas dňa sa Šarišský hrad premieňa na oázu kultúry prostredníctvom sprievodného programu ako sú divadlá, workshopy, „Síkrit kino”, čítanie pre deti, škola fotografie pre najmenších či dávka hudby, ktorú prinesú kapely Ľudové mladistvá, Freeborn brothers (PL), Daniel Špiner a Martin Geišberg, The SAGES a mnoho ďalších. Aj tento rok máte jedinú možnosť stanovať v areáli hradu.

Festival prinesie tento rok aj niekoľko noviniek. V prvom rade bude skvele postarané o deti, ktorým je venovaný samostatný detský stan. ale aj kompletný program pre seniorov. O komfort a pohodu sa postará Chill out zóna. Ďalšími inovatívnymi prvkami budú súťažné filmové sekcie Najhorší film a Najlepší propagonista v dokumentárnom filme, wifi zóna, nabíjačkáreň a iné.
 
Deti do 15 rokov majú vstup zadarmo.
 
Na mieste si bude možné zakúpiť lístky na jeden deň pre všetky kategórie a v kategórii SENIOR a FAMILY je možné si zakúpiť aj permanentku, či jednodňový lístok.
Ceny jednotlivých kategórii sú uverejnené na webe festivalu.


Dostupné vstupenky

Permanentka Platí na dva dni a zahŕňa aj stanovanie v prírodnej lokalite hradu Šariš.

1   Regular: 13.0 EUR [Dospelý nad 25 rokov ]
1   Regular: 8.0 EUR [Zľavnený od 16 do 24 ]

Regular
zdieľajte
Twitter Facebook