TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

FNNH 2021 - Filmová noc na hrade  Už prebehlo


Dátum: 15. - 18. 07. 2021 Pridať do Google kalendára

Miesto: Hrad Šariš

Kontakty  www.filmovanocnahrade.sk  Facebook  Instagram


Za hradbami Hradu Šariš sa uskutoční už deviaty ročník FNNH. Ide o unikátny festival zameraný na premietanie krátkych filmov. Neopakovateľnú atmosféru umocňuje premietanie na veľkoformátové plátno v priestoroch stredovekého hradného nádvoria pod otvoreným nebom. Okrem kvalitných filmov si návštevníci užijú prítomnosť kvalitných filmových, hudobných, ale aj divadelných či iných kreatívnych hostí. Jaro Vojtek, Peter Kerekes, skupina BANDA, Sto múch, Slávka Tkáčová, či Divadelný súbor Jána Chalupku s prerušenou a zakázanou hrou Kováči.

Počas dňa sa Šarišský hrad premieňa na oázu kultúry prostredníctvom sprievodného programu ako sú divadlá, workshopy, „Síkrit kino”, čítanie pre deti, škola fotografie pre najmenších či dávka hudby. Aj tento rok máte jedinú možnosť stanovať v areáli hradu. Máme pre Vaše ratolesti pripravený kompletný program pre deti. Príďte sa zabaviť spolu s deťmi.

Festival prinesie tento rok aj niekoľko noviniek. Detská zóna, nabijačkáreň v pohodovej a diskusnej chill out zóne, výborná Film zóna, výborne súťažné filmové sekcie, ale aj stanovačka pod holým nebom.

Viac info a čoskoro zverejnený program na: www.filmovanocnahrade.sk