TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

FESTIVAL FUBABY 2021  V predaji


Jún 2021 Pridať do Google kalendára

Miesto: Banská Bystrica

Účinkujúci: IMT Smile, King Shaolin, Celeste Buckingham, Suvereno, Janais, SEMATAM, Lenka Filipová

Kontakty  www.fubaby.sk  FB Fubaby


Popis:

 
Oficiálne vyjadrenie organizátorov FUBABY:
 
K FUBABY 2020 9. ročník
 
Milí partneri, fanúšikovia a priatelia FUBABY,
Písmenká a riadky, ktoré sa každému jednému z nás – organizačného tímu FUBABY píšu a zdieľajú zdráhavo a málo radostne. Všetci od úplného začiatku celej pandémie pozorne sledujeme a konzultujeme situáciu okolo nej. Komunikujeme s odborníkmi, kolegami a priateľmi, ktorých sa rovnako táto situácia priamo dotýka a organizujú hudobné festivaly, kultúrne podujatia aj športové eventy. Všetci sa snažíme, bojujeme, aby každý jeden z nás i Vás trpel čo najmenej a mohli sme sa čoskoro vidieť, stretnúť a zabaviť. Potešiť a ulahodiť našej i Vašej umeleckej, kreatívnej a zábavnej duši.
 
Presne v tomto období, kedy píšeme tieto riadky, toto vyjadrenie, sme sa ešte stále tešili a mali v pláne sa s Vami podeliť s úplne inými správami, informáciami a prípravami.
O to ťažšie sa nám oznamuje, že 9. ročník FUBABY – Festivalu umenia a dizajnu v Banskej Bystrici sa presúva na jún 2021. Áno, čítate správne, neruší. Presúva sa! Dlho sme verili, že pandémia sa len preženie a spoločne v lete oslávime jej prekonanie. Opatrenia, ktoré sú prijaté v boji proti koronavírusu nám žiaľ neumožňujú pripraviť a realizovať FUBABY v rozsahu a kvalite ako sme si predstavovali a takmer rok pripravovali. Zároveň sledujeme vývoj aj v iných krajinách, keďže FUBABY sa aktívne zúčastňujú umelci a interpreti z viacerých krajín Európy. V prvom rade ide o zdravie a bezpečnosť Vás všetkých. To je pre nás prvoradé a preto veríme, že toto rozhodnutie je správne a nevyhnutné v tejto situácií.
 
Uisťujeme vás, že už teraz aktivujeme všetky naše sily a kreatívne bunky k realizácií ďalšieho ročníka v náhradnom termíne v roku 2021. Sľubujeme a garantujeme, že sa máte na čo tešiť a o čo viac sme ukrátený v tomto roku, o to viac si to spolu užijeme a vychutnáme v tom nasledujúcom !!!
Držme si všetci palce, ďakujeme každému jednému z Vás za podporu a energiu, ktorú nám dávate. Zostaňte všetci hlavne zdraví a optimisticky naladení, lebo to je najdôležitejšie.
 
Ďakujeme v mene všetkých organizátorov FUBABY Vám, našim fanúšikom, našim partnerom a podporovateľom, a všetkým s ktorými spoločne tvoríme prípravu a realizáciu FUBABY.
www.fubaby.sk
 
 
P.S.: CHCEME SA S VAMI STRETNÚŤ A ZDIEĽAŤ RADOSŤ SPOLOČNEJ TVORBY
Tím FUBABY je však energické spojenie tvorivých nadšencov a hľadačov, produkčných, umelcov, pedagógov, zdravotníkov, enviromentalistov, robotníkov, vizionárov, technikov, obchodníkov, stavbárov, študentov, obyvateľov, účastníkov, divákov – jednoducho všetkých tvorcov tejto spoločnej tradičnej udalosti.
 
Všetci máme spoločného menovateľa – okrášlenie nášho života energiou, motiváciou, inšpiráciou, spolupatričnosťou, súdržnosťou, podporou, rešpektom, vzájomnou úctou, porozumením, pokorou ale aj odvahou, statočnosťou, húževnatosťou, pracovitosťou a odhodlaním. Presvedčením, že spolu to zvládneme – že IBA spolu to dokážeme.
TO – čokoľvek!
TO – krásne v nás vrátiť opäť do života,
TO – ľudským citom, tvorivosťou a prácou tvorené užitočné krásno,
TO – čo nám popri všetkých najťažších životných skúškach pomáha prekonávať prekážky, nabíjať baterky a navracia do života HODNOTY, PRÁCU, LÁSKU, buduje a očisťuje vzťahy.
Prechádzame stále množstvom úvah, variant a scenárov, ako podporiť, vytrvať – nájsť cestu pre bezpečné i zodpovedné a predsa tvorivé stretnutia, muzicírovania, maľovania, tesania, výmeny tvorivých nápadov skúseností a potešenia.
Črtá sa model 2020, ktorý sa snažíme v pôvodnom termíne a aktuálne definovaných podmienkach zrealizovať. Zúženými, menej tradičnými zato veľmi spolu patričnými a inšpirujúcimi cestami. Doba aj možnosti sa posunuli, mnohí absolvovali rôzne výzvy. Veríme, že práve využitím tejto novej situácie a skúseností získame aspoň minimálne možnosti materiálneho a technického zabezpečenia a podarí sa nám osloviť vás v krátkom čase inovovanou výzvou na ešte tohtoročnú spoluprácu. Túžime spoločne priniesť medzinárodné spojenie FUBABY nielen do online virtuálneho priestoru, ale aj do reálneho fyzického života Banskej Bystrice.
 
Spôsoby a cesty sa vždy dajú nájsť, hľadáme preto partnerov aj podporovateľov a sme otvorení každému návrhu a nápadu.
 
DO SKORÉHO STRETNUTIA PRIATELIA
IGOR, MAREK, JURAJ a celý tvorivý tím FUBABY – Banskobystrický Montmarte


Dostupné vstupenky

Festivalový lístok (Vstupeniek k dispozícii: 134)

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý