TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

ELÁN 50 ROKOV
TOUR 2018 Brno  Už prebehlo


Dátum: 20.10.2018 20:00 (Vstup od 18:30)

Miesto: DRFG Arena

Účinkujúci: Elán

Kontakty  www.elan.sk  Událost FB  Facebook


Popis:

 

 

NESMRTEĽNÉMU ELÁNU BUDE 50 ROKOV. OSLAVY ZAKONČÍ ČESKOSLOVENSKÝM TURNÉ A KONCERTOM V O2 ARÉNE.

Keď sa skupina mladých muzikantov jedného večera roku 1968 prvý raz postavila pred hosťov malého baru bratislavského hotelu, zrejme nikto z prítomných netušil, že je svedkom štartu jednej z najpopulárnejších kapiel česko-slovenskej hudobnej scény. Budúci rok uplynie od tohto okamžiku neuveriteľných 50 rokov a v tuzemsku sa snáď nenájde človek, ktorý by nepoznal aspoň jeden ich hit. Skladby ako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou alebo Kráľovná bielych tenisiek takmer zľudoveli.

 

Reč je o legendárnej kapele Elán, ktorá na budúci rok plánuje veľké oslavy. Čo si pre fanúšikov pripravila, bude zverejňovať postupne ako prekvapenie. Prvým oznámením je teraz výročné turné Elán 50, naplánované na jeseň roku 2018. Vstupenky na jednotlivé koncerty v Ostrave, Hradci Králové, Brne, Bratislave, Zvolene, Košiciach, Ústí nad Labom možno zakúpiť exkluzívne v sieti TicketLIVE. Turné kapela zakončí veľkolepým koncertom v pražskej O2 aréne 20. decembra 2018. Na tento jediný koncert lístky predáva Ticketportal.cz, jeho slovenská pobočka potom ponúka predprodaj na slovenské koncertné zastávky.

„Pretože ide o výročné turné, bude sa hlavne spomínať a to vo veľkom, nevšednom pojatí. Na koncertoch s fanúšikmi prejdeme retrospektívne pätdesiatročnú históriu a pripomenieme si ako radostné, tak i niektoré smutné okamžiky, ktoré k životu patria,“ hovorí manažér kapely Michal Čimera, podľa ktorého tkveje výnimočnosť kapely tiež v tom, že vydržala hrať päť dekád. „Niekedy sa môže zdať, akoby tu bol Elán odjakživa a bude tu navždy, avšak nič navždy v našich životoch nie je,“ mieni a dodáva, že počas roku kapela fanúšikom postupne pripomenie medzníky svojej histórie. „Sledujte kvôli tomu náš web i facebook. S ďalšou veľkou aktualitou potom prídeme v decembri, bude to takmer zásadné,“ dodáva.

Prvý raz v päťdesiatročnej histórii kapely ponúka Elán fanúšikom na turné obmedzený počet vstupeniek Meet and Greet, ktoré im zaručia okrem stretnutia s kapelou i možnosť vidieť zvukovú skúšku, získať lepšie miesta a ďalšie výhody. „Muzikanti nám potvrdili, že v budúcnosti nič podobné neplánujú, takže odporúčame neváhat. Tieto vstupenky väčšinou zmiznú ako prvé," hovorí promotér koncertov Dalibor Vajčner, ktorý koncerty Elán organizuje pre skupinu od roku 2009.

Skupina Elán vznikla v roku 1968. Vydala štrnásť štúdiových albumov, päť anglických alb i rad kompilácií, za ich predaje získala neuveriteľných 25 platinových albumov. Koncert Elánu na Letnej v Prahe si nenechalo ujsť 80 tisíc fanúšikov, Slováci zároveň v roku 2007 vypredali i slávnu Carnegie Hall v New Yorku. Piliérom kapely sú Jožo Ráž (spev, basgitara), Jano Baláž (spev, gitara) a Vašo Patejdl (klávesy, spev), ktorí spoločne skladajú piesne. V soúčasnosti s nimi skupinu Elán tvorí Peter Farmbauer (gitara, spev), L'ubo Horňák (klávesy) a Števo Bugala (bicie).

Vstupné pre deti (do 12 rokov vrátane)
- sektory na sedenie - platia 100 % ceny, stačí teda zakúpiť bežnú dospelú vstupenku
- sektory na státie - 50 % ceny bežnej vstupenky - objednávka vstupenky na info@ticketlive.cz
Za bezpečnosť dieťaťa zodpovedajú zákonní zástupcovia dieťaťa.
 
Cena vstupenky ZŤP/S je 19 EUR + sprievod za PLNÚ CENU.
Predáva sa len regular vstupenka na plochu státie.
 

Meet & Greet (20ks) EXKLUZÍVNE! (TRIBUNA VIP)
CENA 377,- EUR
Prvý raz za 50 rokov skupina Elán ponúka unikátnu vstupenku Meet & Greet, ktorá zahŕňa

- zúčastniť sa zvukovej skúšky skupiny Elán priamo v aréne a vidieť tak privátne prípravy skupiny na koncert
- stretnutie so skupinou vo vopred pripravenej šatni Elán
- fotenie a zoznámenie so skupinou Elán
- welcome drink
- samostatný vchod do arény (rovnaký ako má skupina)
- vysačka Elán s možnosťou opakovaného príchodu a odchodu z arény
- sprievod security
- počas koncertu sprievod security na najlepšie miesta v aréne (sedenie)
- CD Žívých nás nedostanú
- túto vstupenku si môže kúpiť len prvných 20 návštěvníkov (obmedzená ponuka)

Prosíme tých, ktorí si zakúpili špeciálnu edíciu vstupeniek Meet & Greet, dostavte sa v čase 17:00 k zadnému vchodu, viď mapka nižšie.

Kompletné informácie o Meet & Greet nájdete pod týmto odkazom.

 
 

 

 
 

zdieľajte
Twitter Facebook