Hľadať akcie

EKTOMORF – VIVID BLACK over europe 2024 ZRUŠENÉ


ZRUŠENÉ Pridať do Google kalendára

Miesto: Randal Club Bratislava

Kontakty  FB udalosť


Ak máte radi tvrdú a dravú hudbu, ktorá vás nabije adrenalínom a vyburcuje vaše emócie, nezmeškajte koncert kapely EKTOMORF, ktorá príde do Bratislavy 3.4.2024. EKTOMORF je jednou z najpopulárnejších a najúspešnejších groove metalových kapiel z Maďarska, ktorá sa preslávila svojou originálnou zmesou thrash metalu a hardcore. Kapela vznikla v roku 1994 a odvtedy vydala šestnásť štúdiových albumov, z ktorých posledný Vivid Black vyšiel v roku 2023.

Kapela EKTOMORF sa nebojí vyjadrovať svoj názor na spoločenské problémy, ako sú rasizmus, diskriminácia, násilie a chudoba, ktoré sú často inšpiráciou pre ich texty. Na koncerte v Randal Clube vám Ektomorf predstaví svoje najväčšie hity, ktoré vás rozhýbu až do kostí. Okrem toho vám kapela predvedie aj niektoré nové skladby z ich najnovšieho albumu Vivid Black, ktorý je plný temných a brutálnych riffov, rýchlych bicích a silných vokálov.

Nezmeškajte túto príležitosť zažiť naživo silu a vášeň EKTOMORF, ktorá vás dostane! Kupte si vstupenky v predpredaji za 19 Euro, alebo na mieste v deň konania akcie za 22 Euro.

Buďte súčasťou tejto neopakovateľnej šou, ktorá vás dostane do varu a rozpáli vaše srdcia!