Hľadať akcie

DUO JAMAHA  Už prebehlo


Dátum: 29. 01. 2024 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: DK Ružinov Bratislava

Kontakty  www.duojamaha.sk  Instagram  Facebook


Pozývame Vás na koncertné turné hudobnej skupiny DUO JAMAHA ,,Roztočíme to tour 2024”, kde zaznejú nielen novinky z novo pripravovaného hudobného albumu, ale aj piesne zo stále aktuálneho CD a nebudú chýbať ani staršie hity a šlágre, ktoré poznáte aj z televízie Šláger TV.

Na koncerte okrem melodických temperamentných piesní nechýba pravý záhorácky humor, Stand-up vystúpenie jedného z členov tejto skupiny zaručuje skvelú zábavu! Prídite sa odreagovať, zaspievať si, a zažiť super atmosféru, ktorá je na každom tomto koncertnom vystúpení! Hosťom na koncerte Duo Jamaha bude slovenská televízna herečka a speváčka Maja Velšicová. Tešíme sa na vás!! 

Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov, ďalej ocenenie pre viac autorských piesní v ankete „Zlatý šláger“. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou "Tanz mit mir heute Nacht", za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Majú úspešné hudobné spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Nemecku. S Martinom Dejdarom, majú nielen spoločnú pieseň, ale aj si spoločne zahrali vo filme Muzzikanti. Ďalšia úspešná spolupráca bola so spevákom Tomom Mandlom a Davidem Mattiolim.

  • Dĺžka koncertu 90 min